Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-3381M - opłaca się?


Recommended Posts

Siemka, jak w temacie. Czy opłaca się kupić BI-3381M ( http://gunfire.pl/product-pol-1152189703-BI-3381M.html )? Obecnie mam CM.028 lecz myślałem właśnie o tej eMce. Jeśli będzie ktoś mógł mi coś o niej powiedzieć to byłbym bardzo wdzięczny ;) Proszę również o propozycję replik mniej więcej do 600 zł ale raczej nic z rodziny AK, są dla mnie nieporęczne i niewygodne w użyciu.

 

Pozdrawiam :)

Edited by Wolf800
Link to post
Share on other sites

Czyli, że jest droższy a wnętrzności praktycznie takie same? Jeżeli dobrze zrozumiałem to by to była strata pieniędzy :P Na pewno się za czymś rozejrzę lecz podłożone pod nos najlepsze z replik w tej cenie również chętnie zobaczę :)

Link to post
Share on other sites
Czyli, że jest droższy a wnętrzności praktycznie takie same? Jeżeli dobrze zrozumiałem to by to była strata pieniędzy

To jest airsoft, tutaj ludzie potrafią zapłacić grube setki złotych za napis na komorze zamkowej, czy właściwej wielkości otworek w przezierniku. Ale jeśli zależy Ci na osiągach, to rozumując w ten sposób będzie to strata kasy. Nie zrozum tego źle, to że większość replik w budżetowych cenach ma osiągi porównywalne z CM028 nie świadczy źle o nich, tylko dobrze o osiągach Cymy. :)

Link to post
Share on other sites

To jest airsof...

 

Wiem wiem, tylko chodzi mi o to, że jeżeli w tej chwili mam CM.028 to wymiana na replikę 2 razy droższą nie będzie miało sensu.

 

@Didizip dzięki za pomoc i dobre chęci ;) Mogłeś sobie darować marnowanie tej 1 minuty swojego cennego czasu na pisanie tego :)

Edited by Wolf800
Link to post
Share on other sites

Jeśli jest, to na pewno jest opisana na forum.

 

Jedyne repliki eMek w tym przedziale cenowym robi niestety tylko Boyi. Kałachy tej firmy rzeczywiście są polecane ale eMki chociaż, że gorsze to tak jak z chinolami, raz jest ten lepszy a raz ten gorszy. Tera pozostaje tylko decyzja między CM.003 czy BI-3381M. Oczywiście wiadomo co lepsze ale gieka miałem już kiedyś i wizualnie nie za bardzo mi się podoba. Przy okazji, może ktoś chciałby kupić nowiusieńkiego cm.028A z 2 dodatkowymi magazynkami oraz dodatkami?

Link to post
Share on other sites

No właśnie, za serią G36 nie przepadam, nie ma dla mnie sensu kupowanie repliki, która się po prostu nie podoba. Ogólnie to trudno stwierdzić czy ta eMka jest dobra, na jednej stronie piszą, że tak a na drugiej, że syf a nie będę wydawał 1500 zł tylko po to aby mieć repliczkę z rodziny eMek. Trudno cokolwiek wybrać :(

Link to post
Share on other sites

Wątpliwa sprawa. A skoro "się obiło", to nie doradzaj. od Boyi lepsze są nowe serie JG i A&K.

 

 

Ale niestety są już dla mnie za drogie :( Co najwyżej za jakiś rok jak dozbieram to odpowiednio ją z tuninguje. Na razie starczy :) Mam tylko pytanie, czy silikonowy guarder ( http://www.taiwangun.com/czesci-i-akcesoria/gumki-hop-up/gumka-hop-up-silikonowa-guarder.html ) będzie pasował do tej repliki?

Link to post
Share on other sites

A czy ta replika wytrzyma baterię 9,6V? Chciałem dokupić do niej tego FF ( http://www.taiwangun.com/akumulatory-i-ladowarki/akumulatory-9-6v/akumulator-ni-mh-9-6v-1500mah-typ-mini-firefox.html ) i czy starczy do niego zwykła wolnoładowarka z zestawu?. Wiem, że firefox to nie najlepszy wybór ale na razie wystarczy. Najwyżej w późniejszym czasie kupię coś lepszego.

Link to post
Share on other sites

Ta M4, którą podałeś nie jest moim zdaniem wygodna - szyny ris z przodu są masywne i przeciążają do przodu replikę (chyba że jesteś mięśniakiem). Znajomy miał tę replikę Boyi i strzelała bardzo przeciętnie, Cyma 040 biła ją na głowę.

 

 

Dla mnie CM.028A ściągało do przodu to jak mi teraz mówisz, że to również przy wadze 3 kg... Szczerze mówiąc sam już nie wiem. W tej chwili Boyi ponoć poprawił swoje eMki i nie są w cale takie złe. Oczywiście w osiągach to w tej cenie na pewno znajdę coś lepszego.

 

A tak gdybym wybrał CM.003 to batka i gumka hop-up weszły by te same?

Edited by Wolf800
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...