Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomocy jestem zielony!


Recommended Posts

Witam. Zaczynam swoją przygodę z ASG i uzbrajam swoje M4 w różne potrzebne dodatki. Jednak po zakupie Bipod typu FAB Defense T-POD BLACK (rączka taktyczna) zauważyłem że chwyt przedni w mojej M'ce nieznośnie się rusza (buja) na boki. Proszę niech ktoś mi powie jak go usztywnić lub czym....

 

 

Druga sprawa proszę o opinie na temat mojego karabinu i propozycje na temat tego co bym mógł tam w niego jeszcze wrzucić lecz bez przesady żeby nie wyglądał jak transformers;) z góry dzięki.

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/12/img1913zn.jpg/

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

To ten bipod wygląda na taki wielki, czy to emka taka mała?

 

Przykręć toster, na respie będzie przekąska. Tylko batka będzie szybko padać.

 

A na poważnie, co do repliki przyłączysz, to Twoja sprawa, byle było Ci przydatne. Jeżeli chodzi o opinie na temat, to nie podoba mi się tłumik. Też wielki jakiś.

 

Jeżeli chodzi o chwyt, to poszukaj najpierw przyczyny tego luzu. Może coś pękło, bądź się odłamało.

Edited by Lookit
Link to post
Share on other sites

BOYI - M4A1 [bI-3681M]

 

Producent: BOYI

Napęd: elektryczny

Gearbox: v2 [matalowy]

Wykonanie: metal / ABS

Materiał korpusu: metal

Prędkość wylotowa [fps]: 390-410

Rodzaj magazynka: Hi-Cap

Pojemność magazynka [szt.]: 300

Długość [mm]: 770/850

Długość lufy wewnętrznej [mm]: 363

Waga [g]: 3100

.....................................................................................................................................

Dodatkowe informacje:

Tryb ognia: pojedyńczy / ciągły

Hop-up: tak

Blokada spustu: tak

BlowBack: nie

Bateria [V]: 8,4

Pojemność baterii [mAh]: 1200

Gwarancja [m]: 12

 

 

Dodatki:

Replika kolimatora Aimpoint z wysokim skośnym montażem 1x32

Bipod typu FAB Defense T-POD BLACK

Tłumik dzwięku 3,5x20cm

 

bipod wielki bo po rozłożeniu wygląda tak http://imageshack.us/photo/my-images/207/img1914pb.jpg/

Link to post
Share on other sites

Arend ma rację Emki od BOYI- a to największa kupa jaką mogłeś sobie sprawić. Od BOYI-ca to można kałaszka kołować ale nie emke dajcie spokój.

 

PS: A tak swoją droga czemu wszyscy na początek kupują emki?? To zaczyna śmiesznie wyglądać jak 80% graczy biega z emkami. Zlitujcie się troszkę oryginalności.

Link to post
Share on other sites

Generalnie to trzy zasady:

1. Niema ładnych emek.

2. Niema tanich emek.

3. Niema oryginalnych emek.

 

Generalnie to piszemy "nie ma". W dodatku

1. Są,każdemu podoba się co innego. Skoro M4 i M16 są brzydkie według Ciebie ,to dlaczego są takie popularne?

2. Pojęcie względne. Dla kogoś tanie M4 będzie za 1200zł ,dla innego za 700 (P&J np. ,albo JG - to nie są już takie tańsze emki? :zastanawia: )

3. Są takie,które posiadają licencjonowane oznaczenia.

 

 

czoper20 : Jeśli podoba się Tobie M4 to zbieraj lepiej kasę na coś lepszego,ale np. lufę precyzyjną i gumkę HU możesz już wymienić,to wsadzisz sobie je później ze starej repliki do nowej (jeśli kupisz). Pomyśl nad kolbą SF ,wtedy mógłbyś dać baterię do kolby,a front grip zmienić na ten z szynami RIS.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Każdy wie, że jest tylko jedno, prawdziwie "utaktycznione" M4. Link

Kupowanie jakichkolwiek dodatków na start jest bez sensu. Po 2 miesiącach znudzi ci się "emka" bo jesteś nowy i będziesz chciał coś innego.

Z dodatków do m4, jeśli koniecznie chcesz coś kupić to:

-chwyt "taktyczny"-można z powodzeniem użyć na innej replice.

-kolimator-jednak jak miałbym kupować kopię, to bym sobie darował.

Co do zmian chwytu przedniego itp., to możesz to robić jak masz za dużo kasy, lub jesteś pewien, że to twoja "jedyna" :wink:........ replika.

Tak jak mówili przedmówcy, lepiej zainwestować w środek niż w wygląd zewnętrzny.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...