Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CZ-75 - stosunek cena/jakość poszczególnych modeli


Recommended Posts

Witam,

 

mam zamiar zaopatrzyć się w broń boczną - mój wybór padł na replikę CZ75. Będzie to mój pierwszy gaziak i chciałbym by był możliwie bezawaryjny i łatwy w czyszczeniu. Moc jest sprawą drugorzędną, może mieć max. 350 FPS, bo chcę używać go w budynkach. Chciałbym też by możliwie (ale nie koniecznie) był jak najmniej gazożerny.

 

Która z tych CZetek najlepiej spełniałaby moje wymagania?

 

http://redberet.pl/p/40/1152193354/asg-cz-75-compact-blowback-co2--pistolety-co2-repliki-gazowe-repliki-asg.html

http://redberet.pl/p/52/1152193594/asg-cz-75-realistic-shooting-simulation-blowback-pistolety-green-gas-repliki-gazowe-repliki-asg.html (tak, wiem, łuski będą problemem)

 

Jestem otwarty na propozycje również na innych CZtek. Bądź optymalną opcję cena/jakość

 

PS. Jaka kabura pasuje do CZtki? Oryginalnych nie znalazłem na allegro, ale czy dostałbym ją np. w Czechach?

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Niemal każda replika w recenzji na portalu jest "świetna".

 

KWA jak to KWA. Nie najgorzej wykonana i spasowana, system 7 jest świetny (ale nie wiem czy ta z recenzji jest z system7). HU w replikach KWA jest dość słaby, nie kręci toto rewelacyjnie no i lufy mi u nich nie pasują ale jak na klamkę "boczną" to ujdzie. Z trwałością bywa różnie w KWA niestety a części są mało popularne.

 

Jak koniecznie CZ75 to alternatywy nie masz tak czy siak więc de facto jest ona najlepsza. Ale ogólnie, jako klamka- wziął bym bo i tak nieczęsto bym jej używał :D. Po prostu lubię cezetki. Do codziennego strzelania- zdechnie tak czy siak, prędzej czy później.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info dexterkrak. Wypowiedz się jeszcze proszę jaką zatem "klamkę" do 550zł Ty polecasz. Plizzz, tylko nie pisz, że TM i zestaw Guarder do tego ;) Priorytetem jest dla mnie niezawodność, wykonanie oraz osiągi.

 

Oznaczenia (tzn ich ewentualna niezgodność z ostrą wersją) nie mają najmniejszego znaczenia.

Edited by Reka
Link to post
Share on other sites

Na to wygląda :) tym bardziej, ze przy mojej (a konkretnie to brata) eksploatacji (czyt. 1-2 strzelanki na miesiac) slowo “niezawodna” ma specyficzne znaczenie. CZ75 serdecznie mi polecono niemniej zawsze warto pogdybać 2 razy. Tym bardziej że koszt (około 500pln) jest znaczny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...