Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shotgun Long 003 [AGM]


Recommended Posts

Witam, to mój pierwszy i mam nadzieje nie ostatni post na tym forum ;) Mam zamiar sobie kupić Shotgun Long 003 [AGM] Mój odnośnik , ale przed zakupem mam kilka pytań, a mianowicie:

 

1. Można do niego dokupić większy magazynek? wiem że są takie same, ale tylko pytam czy jakies inne do niego pasuja. Jak tak, to jakie?

2. Będziemy sie strzelać w lesie z kolegami jako amatorzy, czy strzałem z odległości ~10 metrów czuć coś z tej broni przez np podkoszulke i bluze? (340fps)

3. Jaką ten shotgun/strzelba ma (w przyblizeniu) celny zasieg (w człowieka) gdy jest bezwietrznie?

4. Kulki, 0,2 myśle że będą dobre. czy cięższe?

 

5. (dodatkowe) Jak macie jakieś porady, albo propozycje kupienia innego shotguna/strzelby w zakresie ~100zł z podobną siłą to piszcie.

 

Pozdrawiam ;p

Link to post
Share on other sites

O ile się nie mylę, ktoś kiedyś pisał, że mogą pasować do niego magazynki od M47 z DE. Są większe, choć nadal małe - 19 kulek.

 

Poza tym shotgun AGMu jest od dłuższego czasu niedostępny w sklepach. Najlepszą alternatywą w chwili obecnej jest M56 z DE z promocji za 130 złotych z Gunfire.

 

Przy okazji, tak jak wspomniał kolega wyżej - tej replice poświęcony jest już olbrzymi temat. Nie będziesz miał problemów ze znalezieniem go.

Link to post
Share on other sites

Testy ze strzelania masz tutaj: http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/39833-oficjalny-strzelba-mp003-agm/page__view__findpost__p__735191 i masz cały temat o replice. Kulek lżejszych niż 0,23-0,25g nawet nie wkładaj, bo będziesz miał problem w coś trafić na 20m. I nie słuchaj jak ktoś pisze, że 0,2g są idealne. Znaczy nie trzymał tego w ręce i z niego nie strzelał ;-).

Link to post
Share on other sites

Są więlsze i mają 19 kulek? W oryginale jest mag 40 kulek. A macie może pojęcie czy w sklepach będzie do wiosny? Może ktoś dzwonił w ich sprawie? A i jeszcze jedno. Ma on coś takiego że trzyma sie spust i gdy sie przeładowywuje to kulka automatycznie sama wylatuje bez konieczności naciskania owego spustu?

Link to post
Share on other sites
W oryginale jest mag 40 kulek.

 

???

 

A macie może pojęcie czy w sklepach będzie do wiosny? Może ktoś dzwonił w ich sprawie?

 

Krakmani nic nie mówią na ich temat. Pisałem jakiś tydzień temu.

Ma on coś takiego że trzyma sie spust i gdy sie przeładowywuje to kulka automatycznie sama wylatuje bez konieczności naciskania owego spustu?

 

Tak ma.

 

Kulki 0.25 lub cięższe.

 

Jeśli o lżejsze chodzi- zależy jaka replika się trafi- mój np 0.2 kręci idealnie na minimalnym hopku- lecą prościutko. Możesz trafić na takiego shota, gdzie na minimalnym hopie będzie Ci już kręcić 0.25- loteria.

Link to post
Share on other sites

Nie pisze, tylko jest napisane i nie źle, tylko link jest zły - odnośnik jest do BISONa,a nie do AGM.

 

 

Ma on coś takiego że trzyma sie spust i gdy sie przeładowywuje to kulka automatycznie sama wylatuje bez konieczności naciskania owego spustu?

 

To się nazywa rapid fire.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...