Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NOWA grupa ASG historycznego


Recommended Posts

Lukas, na allegro jest koleś, który sprzedaje repliki części do G43, wiem że kiedyś miał właśnie podstawę szczerbiny. Ostatnio na allegro była też licytacja od 250 zł repliki G43 (chyba odlew), nikt nie kupił, jeżeli Cię to interesuję to poszukam linka, może dałbyś radę coś z tego zrobić.

Link to post
Share on other sites

Byłbym wdzięczny jakbyś znalazł namiary do tego sprzedawcy :icon_wink:

Dziećka, odlew to ja miałem tylko że był z jakiegoś tworzywa o beznadziejnej trwałości i się totalnie rozsypał przy dostosowywaniu do wnętrza ASG...

Edited by Lukas42
Link to post
Share on other sites

ACHTUNG!

 

Poszukuję dwie osoby do sekcji mg34.

 

1 - strzelec mg34

2 - amunicyjny do mg34

 

Będę w przeciągu kilku następnych miesięcy posiadał stalową replikę ASG mg34. Będzie miała 450 -500 fps i magazynek elektryczny.

Waga około 8 kg. Prace nad nią trwają, pochwalę się jak będzie gotowa. ;)

 

Szukam osoby z krzepą i celnością, będę udostępniał jej za darmo replikę na zlotach i strzelankach historycznych ;) jedyne o co będzie musiała się zatroszczyć to duużo amunicji.

 

Po drugie szukam amunicyjnego który zawsze będzie przy mg34, z własną bronią i małą stalową skrzynką amunicji.

 

Oczywiście osoby chętne musiałyby wstąpić do naszej drużyny i posiadać minimum stylizacyjne.. (ale o to przecież nie trudno ;) )

Link to post
Share on other sites

Ooooo, robisz mg na bazie produkcji tego samego Pana co moje byłe Mg42. Jeśli masz miejsce to polecam wsadzić całe body od AK ( odpowiednio poobcinane ) tak żeby mieć GB i komorę ładnie na osi i w poziomie.

Do trommla polecam najprostszy magazynek do AK produkcji chińskiej.

Życzę dużo wytrwałości w projekcie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Myślę że ta replika to najlepsze przełożenie ceny do jakości, choć jest porobiona oględnie mówiąc dość 'umownie'.

 

Potrzeba było mi dwóch piesków do wsparcia i również zdecydowałem się bazować na tym- przy stosunkowo niewielkiej gimnastyce i troszku umiejętnego wysiłku wszystko działa jak trza i grzeje zdrowo, a zarazem nie boję się go zostawić z kimś czy montować w bunkrze czy na pojeździe bo uszkodzić tę konstrukcję raczej trudno :)

 

Dobry wybór- opłaci się. Powodzenia w pracach!

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Na naszej stronie: http://19division.cba.pl/ została nareszcie zainstalowana czcionka dzięki której teraz wszyscy odwiedzający będą mogli cieszyć się pełną wersją napisów. Polecamy sprawdzić nowy wygląd strony!

 

Od dzisiaj jest możliwość ściągnięcia In blanco (niewypełnionego) Soldbucha - książeczki żołdu/identyfikacyjnej każdego żołnierza Wehrmachtu. Instrukcja wypełniania po Polsku jest w trakcie prac i ukaże się na dniach na tej samej podstronie:

http://19division.cba.pl/soldbuch.html

 

Zdjęcia z postępów prac nad mg34 będą wstawiane w oddzielnym temacie. Link do niego będzie tutaj podany.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Aktualizacja tematu:

 

- Nasza grupa osiągnęła liczbę 18 członków.

- 12 osób spośród nas osiągnęło rekonstrukcyjny standard umundurowania/wyposażenia.

- Oprócz strzelanek historycznych bierzemy udział w dużych rekonstrukcjach historycznych. (szczególnie kampania wrześniowa 1939 roku)

- Posiadamy nową stronę internetową: http://19division.cba.pl/

- Współpracujemy z dwoma kolekcjonerami sprzętu zmotoryzowanego i pancernego z okresu II wojny światowej. (Informacje na stronie głównej).

 

Zapraszam do przeglądania strony i nawiązania z nami współpracy :icon_wink:

Edited by Lukas42
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...