Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KWA M16 SR12 Gen2 vs defender patrol ris


Recommended Posts

Witam,

prosiłbym o doradzenie, rozważam repliki:

http://www.casg.pl/product-pol-987-Bezkonkurencyjne-KWA-USA-M16-SR12-Gen2.html

http://www.casg.pl/product-pol-1215-ASG-KWA-M16-LMT-Defender-Patrol-RIS.html

W defenderze zamontowałbym od razu lufę precyzyjną, oraz oczywiście w oby dwóch wymiana gumki.

Replika ma być szturmówką o podwyższonej celności i zasięgu (bez zwiększania FPS), więc na razie nie przewiduje tuningu w zakresie mocy repliki.

W SR12 zastanawia mnie ta precka, bo jej średnica nie jest do końca taka jak w lufach precyzyjnych, ale też nie jest to typowa stockówka. Poza tym SR widzę tylko w coyote, a tam trochę zawyżają ceny. Zapytam więc w prost, która z nich jest lepsza?

Link to post
Share on other sites

Mam do czynienia ze sporą liczbą LMT i działają świetnie. Jeśli ktoś używa dobrych kul to skupienie na stokowej lufie też jest dobre. Promyka zawsze warto jednak kupić.

O walorach tej serii naczytałem się już aż nad to :), jednak dalej nie wiem czy warto brać SR, czy Patrol.

 

 

Na innym forum, gdzie także zasięgam opinii zaproponowano mi jeszcze aby zastanowił się na replikami CA, mój budżet jeszcze by to uciągnął. modele tej firmy zaczynam dopiero analizować, jednak o tamtych eMkach nie ma aż tylu pozytywnych opinii na forach, czy wynika to tylko z różnicy finansowej, czy może po prostu eMki od KWA są tak zajebiste?

Link to post
Share on other sites

KWA jest zajebiste ;-) A co do wyboru emki - bierz co Ci się bardziej podoba. Jeśli jesteś w stanie dopłacić 260 zł za to, że masz SR i pseudoprecyzyjną lufę - bierz SR. Jeśli jest Ci to obojętne - bierz defendera i dokup promyka, km-head lub inną naprawdę porządną preckę.

Edited by asas
Link to post
Share on other sites

Na głównej stronie wmasg pojawiła się informacja o LR300 od Evolution Airsoft, pisałem do sklepu i ma on 440mm lufę oraz zapewniają iż według producenta jest on w stanie znieść sprężynę M130. Wiem, że pewnie nikt jeszcze nie powie mi nic na temat tej repliki, bo jeszcze mało kto ją kupił ale czy waszym zdaniem jest ona konkurentem dla eMek od KWA?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...