Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 dla pczątkującego


Recommended Posts

Witam wszystkich,

Jako airsoftowy świeżak postanowiłem zaczerpnąć opinii zanim wydam ciężko zarobione / wyłudzone / ukradzione pieniądze na replikę. Otóż mam straszne parcie na replikę karabinu M4 CQB, którą można by następnie rozbudować o jakiś celownik tudzież kolimator, może latarkę, no i to, co mi się naprawdę podoba w tego typu wersjach, tj. tłumik. Pytanie tylko jaką replikę wybrać, by nie wyrzucić kasy w błoto. Nie mam wielkiego rozeznania w tym temacie, choć przeczytałem kilka artykułów i wiele postów na innych forach wciąż nie wiem czym się kierować przy wyborze marki i modelu, każdy ma bowiem inne zdanie i sam już nie wiem co myśleć. Co możecie mi poradzić przy założeniu, że to moja pierwsza broń długa a mój budżet wynosi ok. 700 zł?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli koniecznie emka to jak wyżej(dodam jeszcze gfc.Zazwyczaj są to rebrandy nowej generacji jg).Ale radzę szukać czegoś nie emkowego z mniej problemowym gearboxem v3,np. g36.Replika idealna do cqb,i też możesz ją poobwieszać jak choinkę na święta.No i ma składaną kolbę.

Link to post
Share on other sites

Po downgradzie? Nie kumam. Mam wymienić jakieś części na starsze?

 

nicknitro – sorry, nie znoszę gietek, jestem fanem raczej „hamerykańskiego” sprzętu. I tak jak pisałem, mam straszne parcie właśnie na ten typ M4. A czy ktoś może podesłać jakiegoś sklepowego linka? Sam też poszukam, ale może podrzucicie coś na zachętę…

Link to post
Share on other sites

Ok., dzięki za podpowiedź, wyruszam na poszukiwania przez bezkresne morze internetu. Na razie znalazłem na taiwanie ten model http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/pj4-cqb-p-j.html, poszukam jeszcze. Dlaczego właśnie polecacie PJ i A&K? I dlaczego nie CYMA?

 

Polecamy jeszcze JG/GFC ,a jak masz więcej kasy to KWA/G&P . Dlaczego? Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego to poszukaj już sam informacji na ten temat ;)

Link to post
Share on other sites

Was pytam :icon_biggrin: To sprawa flaków i ogólnego wykończenia repliki czy kryje się za tym jakiś większy sekret? Drążę temat głównie dlatego, że bardzo często czytam opinie, iż jeśli w ogóle już kupować to tylko lepszych producentów, bo te bardziej budżetowe i podrabiane repliki ciągle się tną i psują, mogąc tylko zniechęcić do airsoftu.

 

I jeszcze jeden temat – BOYI. Przykładowo coś takiego http://www.specshop.pl/product_info.php?manufacturers_id=110&products_id=3630&name=BOYI_-_DBOYS_-_M4_CQB_-_Full_Metal. Co sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Was pytam :icon_biggrin: To sprawa flaków i ogólnego wykończenia repliki czy kryje się za tym jakiś większy sekret? Drążę temat głównie dlatego, że bardzo często czytam opinie, iż jeśli w ogóle już kupować to tylko lepszych producentów, bo te bardziej budżetowe i podrabiane repliki ciągle się tną i psują, mogąc tylko zniechęcić do airsoftu.

Zamiast pytać to przeczytaj tematy o tych replikach. Chińskie repliki to czasem loteria. Trzeba się liczyć z tym,że jest ryzyko trafienia gorszego egzemplarzu.

 

Czy w tych firmach,które wymieniliśmy padła nazwa firmy BOYI?
Link to post
Share on other sites

Za te pieniądze nie baw się w chińczyki....LMT Defender 4 RIS firmy ASG/KWA dostepna na zbrojowni za 1110 zł

 

 

Chłopak ma 700zł ,a Ty mu doradzasz replikę za 1100zł. W dodatku chyba bez batki i ładowarki dobrej,czyli będzie kosztować 100-200zł więcej. Następnym razem czytaj uważniej temat.

Link to post
Share on other sites

Chłopak ma 700zł ,a Ty mu doradzasz replikę za 1100zł. W dodatku chyba bez batki i ładowarki dobrej,czyli będzie kosztować 100-200zł więcej. Następnym razem czytaj uważniej temat.

Popatrz do czego dał linka lepiej co?

http://gunfire.pl/product-pol-1152195833-Replika-karabinku-GF4-CQBR-ASCU-Upgraded.html

A link dał do repliki za prawie 1100 zeta. Dobrze mu napisał, że za tą kasę KWA można wziąć.

 

EDYTA: Do założyciela tematu - jeżeli chcesz strzelać się limitowo w Szczecinie, to musisz szukać replik z prędkością kulasów do 350 fps. I na cholerę Ci emka do CQB? MP5K PDW, P90 i coś w tym stylu, ale emka? Choć w sumie różne są zboczenia i co kto lubi ;-).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...