Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie magazynki do G36 wybrać


Recommended Posts

Mam G36CV Umarex/Ares - Używam lowcapów z atrapami od Boyia (x2) i od Classic Army (x2). Oba działają elegancko. Sprężyna podająca kulki w CA jest miększa, ale nie wpływa to na strzelanie. CA są lepiej i ładniej wykonane, ale nie ma jakiejś przepaści w porównaniu do Boyia. Będę robił za jakiś czas artykuł to podrzuce też fotki porównawcze.

Link to post
Share on other sites

Podepnę się do tematu. Jak z midami od Cymy na 140 kulek? Warto to to brać?

Podepnę się do tematu. Jak z midami od Cymy na 140 kulek? Warto to to brać?

 

Przeczytaj mój powyżej. Może jakaś feralna partia, ale midów Cymy na pewno już nie kupię. A co do pojemności, to wchodzi do nich 150 kulek. Chociaż co sklep, to inną pojemność podają... :icon_smile:

Edited by Head Crusher
Link to post
Share on other sites

Zanim z Low-capów przesiadłem się na Mid-capy, długo się wahałem i dużo się naczytałem. Wreszcie przekonałem się na własnej skórze, Mid załadowany do oporu potrafi się zaciąć. Mamy z moją Panią do naszych Gietek dwa rodzaje Midów 110 [DB] i 150 [CM] kulek, te pierwsze ładuję max 100, te drugie max 120 i jest OK. Działają bez zacięć.

Poza tym w Mid-capach należy stosować dobrej jakości kulki G&G, MadBull.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A jak z magazynkami tymi: http://www.taiwangun...i-g36-boyi.html do gietki cymy? Będą dobrze podawać(mam kulki g&g) a jeśli nie to jakie magi polecacie do giety cymy?

 

Magi Boyi opisał Powała. Fakt,że on ich używa do JG,ale takiej różnicy nie ma. Jedyny problem może być taki,że nie będą "klikać" po wsadzeniu do gniazdka maga,ale to można przeżyć lub trochę popracować pilnikiem. Co do innych magów to masz przecież temat o tej replice,wystarczy poczytać..

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Witam,

 

Ja ze swojej strony jako posiadacz takiej repliki i założyciel tematu po kilku miesięcznym użytkowaniu magazynków MAG stwierdzam, że jest to bardzo dobry wybór wręcz wyśmienity. Nie korzystałem z pozostałych rodzajów podanych w temacie. Od kolegi z teamu mogę powiedzieć, że mid capy aresa na 140 kulek bardzo się zacinają i to wszystkie egzemplarze jakie posiada. Co do magazynków firmy MAG na 100 kulek są bardzo wytrzymałe nie raz miały twarde lądowanie i sam się dziwiłem, że nic się nie stało. Także naprawdę polecam.

 

 

 

Witam posiadam 6 mid-capów firmy Mag mam je już 3 latka,śmigają bez kłopotu w dwóch gietach od JG. Zero zacięć na kulkach 0,25 G&G, na sucho bez żadnego smarowania ,giety mają precki od JBU i Systemy . Nic się nie chyboczą w gnieździe magazynka ,ułamały się dwa zaczepy po kontakcie z glebą ,inne sam spiłowałem i połączyłem 4 w pakiety po dwa. Jestem bardzo zadowolony próba ładowania gorszymi kulkami się nie powiodła, magazynki nie podawały.

 

 

Pzd Grzechu

Edited by Grzechu7419
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A ja chciałem spytać o te pół przezroczyste magazynki, np. od Boyi. W sumie nie widziałem ich nigdy na żywo, ale wydaje mi się, że wyglądają... Kiczowato ; / Co o nich myślicie? Może je jakoś pomalować? (choć farba pewnie po chwili odpadnie... :P)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Z tego, co mi raz powiedzieli Krakmani - repliki G36 i magazynki do nich są ogólnie kompatybilne i problemy z kompatybilnością raczej nie występują w tym typie repliki. Ja kupiłem u nich mid-capy Cymy do G36C Classic Army i pasują dobrze, nie kiwają się na boki, nie zacinają.

 

Jeżeli masz możliwość to najlepiej podjechać do lokalnego sklepu z repliką i sprawdzić, ale pewnie znajdzie się ktoś, kto używa konkretnie repliki Boyca z magami Cymy? Panowie?

Link to post
Share on other sites

Kupowałem magi Cymy, King Arms do G36C(JG638) i nie chciały nawet do końca wchodzić. Jedyne pasujące były od JG i Boyi.

Od tego czasu wolę osobiście przymierzać. Nie bawię się w jakieś frezowania.

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

 

 

 

Edited by argawen
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Odświeżam ;]

Czyli midy aresa lipnie podają

boya są słabo wykonane

A g&g? http://www.asg.warsz...ulek,25903.html

lub g&p http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_98_101_202_471&products_id=2074&name=G&P_-_Magazynek_Mid-Cap_-_G36_-_130_-_GP429

Miał ktoś z nimi kontakt? Za tą cenę to powinny być idealne ^^

Edited by Giermen
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...