Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36K lub BOYI M4


Recommended Posts

Witam. Ostatnio patrzyłem za repliką dla siebie, a że mam słaby wzrok postanowiłem wziąć coś na co można założyć lunetę. Waham się pomiędzy G36K z szyną od JG a M4 od BOYIa. Co możecie powiedzieć na ten temat? Która z tych dwóch jest solidniejsza i ma lepsze osiągi? Może macie jakieś swoje propozycje, do 600 zł? Tylko proszę, nie piszcie że mam dozbierać na KWA.

 

I jeszcze odnośnie optyki, jakie lunety polecacie? Do 300zł najlepiej. Mam na oku te dwie: http://gunfire.pl/product-pol-1152196619-Replika-lunety-REF16294-z-szynami-RIS.html i http://gunfire.pl/product-pol-1152195270-Luneta-GL-4X32A.html

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Znasz takie przysłowie : " nie ruszaj gówna bo śmierdzi " ?

 

Stockowe osiągi tych replik są do niczego - tunningowanie tego też się nie opłaca .

 

Pierdaczysz. Mam emke bojca i zyje i tuning wytrzymała i dowalenie jeszcze masy gratów.

Strzela pieknie i daleko, na nie dużej spręzynie ma sporą moc. nic nie lata, nie odpada jakos.

Link to post
Share on other sites

dodek1000 : możesz nie podzielać mojego poglądu, ale! replika ma sama w sobie 72cm długości, ta luneta ma długość 28,5 cm - jeśli masz wyobraźnie to widzisz, że to będzie wyglądało ciutke pokracznie. Choć ja tam się w gusta nie mieszam. G36C do długich nie należy - prawie, że jak sama nazwa wskazuje (to C nie jest dla ozdoby). Proponuje kupić sobie jeśli już kolimator, chociaż na początek proponuje pobawić się w to wszystko bez przyrządów optycznych. Mnie trochę irytują celowniki w giecie, ale to już inna bajka.

 

Jeszcze tylko dodam, że z tego przybliżenia, które ma ta luneta korzystać pewnie nie będziesz. Będziesz korzystał z broni typowo szturmowej a nie snajperskiej. Ze swojej strony proponuje - jeśli już coś w ten wygląd to kolimatorek zamknięty - choćby taki http://tarcza.pl/index.php?p410,kolimator-z-szynami-ris-1x30eg-zakrywki-flip-open

Link to post
Share on other sites

dodek1000 : możesz nie podzielać mojego poglądu, ale! replika ma sama w sobie 72cm długości, ta luneta ma długość 28,5 cm - jeśli masz wyobraźnie to widzisz, że to będzie wyglądało ciutke pokracznie. Choć ja tam się w gusta nie mieszam. G36C do długich nie należy - prawie, że jak sama nazwa wskazuje (to C nie jest dla ozdoby). Proponuje kupić sobie jeśli już kolimator, chociaż na początek proponuje pobawić się w to wszystko bez przyrządów optycznych. Mnie trochę irytują celowniki w giecie, ale to już inna bajka.

 

Jeszcze tylko dodam, że z tego przybliżenia, które ma ta luneta korzystać pewnie nie będziesz. Będziesz korzystał z broni typowo szturmowej a nie snajperskiej. Ze swojej strony proponuje - jeśli już coś w ten wygląd to kolimatorek zamknięty - choćby taki http://tarcza.pl/index.php?p410,kolimator-z-szynami-ris-1x30eg-zakrywki-flip-open

Rzeczywiście, mogłoby to dziwnie wyglądać ale nie chodzi mi o to że to ma być broń snajperska, a o mój słaby wzrok. Dzięki za propozycję o kolimatorze ale nie będzie mi potrzebny - przynajmniej na razie - bo tak na prawdę chodzi mi tylko o to żeby sobie pomóc w widzeniu przeciwnika. Chyba że gogle mi wejdą na okulary korekcyjne, może wtedy wezmę.

Link to post
Share on other sites

Luneta Ci raczej nie pomoże. To są za duże przybliżenia, żeby korygować wzrok (poza tym luneta nie jest do tego stworzona). Są takie okulary/gogle pod które chodzą okulary korekcyjne lub można dokupić "uchwyty" na soczewki korygujące. Nie kupuj lunety, za tą kasę lepiej kup porządne gogle z możliwością noszenia okularów.

Taka luneta będzie tylko przeszkadzać, pomijając fakt, że tanie lunety (w dużej większości) są kiepskiej jakości i można sobie popsuć tylko wzrok.

Edited by SterylizatorPL
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...