Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimatory ACM


Recommended Posts

Cześć, jako że zawsze przepadałem za eotechami, a ostatnio uzbierało się trochę drobnych na jakiś wydatek, postanowiłem zebrać trochę informacji na temat.

Ostatnio na taiwangunie pojawiło się parę rodzajów celowników, przykładowo ten. Cena nie sugeruje (przynajmniej mi), że się rozleci po tygodniu, tak samo inne produkty ACM które mam, ale lepiej dmuchać na zimne. Wcześniej przyglądałem się tylko tym z ebairsoft.

Ktoś posiada któryś, lub podobny do wymienionych celownik?

 

Nie łudzę się że wytrzyma point blank z 700fpsów, ale postrzał ze sprężynowego pistoletu z 10metrów jednak powinien przeżyć :D

Szczególnie ciekawią mnie te ACMa bo i cena niższa, i osłonki + szybki montaż w zestawie.

Link to post
Share on other sites

Chinol jak chinol. Działać działa. Jakością nie powala. Często się rozregulowuje. Osłonka flip up jest, ale wtedy kolimator jest "zamknięty" i nic przez niego nie widać. Można kupić osłonkę na eotechy z pleksi (koszt ok 20 zł).

Wg mnie kupowanie nowych średnio sie opłaca. Za taką cenę mozna dorwać jakiegoś używanego eotecha G&P

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi. Trochę się zasugerowałem wynikami szukajki, że ten dział i założenie nowego tematu to dobry pomysł, mea culpa.

Rozregulowywanie się to nie problem, lubię nastrajać, a replika którą mam sama z siebie w 10tki rzadko 2 razy pod rząd trafia ^^

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Ja nie polecam żadnych kolimatorów tej produkcji. Miałem 3 aimpointy i w każdym coś sie działo: w jednym po miesiącu siadło pokrętło od właczania, w drugim i trzecim nie było dobrej regulacji i się nie dało skalibrować.

 

Jeżeli chodzi o Eo - techy ACM to kolega ma i ciągle się rozlegulowuje.

 

Eo - techy polecam od użytkonika tomek.pl - w grupie u mnie chłopaki maja, ja też miałem i nikt nie narzeka, a aimpointy od G&P.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...