Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 EBR od Cymy


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to przyszła:)

 

Replika fajnie wygląda, nawet ok wyważenie, farba jak to chińska - wiadomo słaba czarna, srebrnej nie tykałem.

Zamek się zacina, zahacza albo o szkielet gb (który może być krzywy albo o cos innego zahacza - nie wiem jeszcze o co).

kolba ma luz, fajne nawet tworzywo ale korki od batki zaklejone chamsko klejem, batkę wkładamy od tyłu kolby.

Po zdjęciu kolby z prowadnicy, która nie była przykręcona bo miała luz oczom mym ujrzał się urwany konektor. :icon_evil:

Brak ładowarki, batki, startowej paczki kulek, chociaż w kartonie jest na to miejsce. (ładna wytłoczka piankowa, wycięta, karabin siedzi w pudle stabilnie.)

Chwyt pistoletowy fajny, wygodny nawet, stopka chwytu bez śruby głównej.

Risy nawet ok, zobaczymy więcej wieczorem.

Mag siedzi ok. Trochę lata.

Link to post
Share on other sites

No to przyszła:)

 

Replika fajnie wygląda, nawet ok wyważenie, farba jak to chińska - wiadomo słaba czarna, srebrnej nie tykałem.

Zamek się zacina, zahacza albo o szkielet gb (który może być krzywy albo o cos innego zahacza - nie wiem jeszcze o co).

kolba ma luz, fajne nawet tworzywo ale korki od batki zaklejone chamsko klejem, batkę wkładamy od tyłu kolby.

Po zdjęciu kolby z prowadnicy, która nie była przykręcona bo miała luz oczom mym ujrzał się urwany konektor. :icon_evil:

Brak ładowarki, batki, startowej paczki kulek, chociaż w kartonie jest na to miejsce. (ładna wytłoczka piankowa, wycięta, karabin siedzi w pudle stabilnie.)

Chwyt pistoletowy fajny, wygodny nawet, stopka chwytu bez śruby głównej.

Risy nawet ok, zobaczymy więcej wieczorem.

Mag siedzi ok. Trochę lata.

 

 

Pisz do sklepu czego brakuje, powinni ci dać startowe rzeczy.

A co do zamka to weź odrobię oleju i nasmaruj prowadnice tego zamka.

 

EDIT:

Właśnie dostałem odpowiedź od GF w sprawie GB

 

"Witam,

 

Szkielet wykonany jest ze ZnAl-u. Nie jest on wzmacniany. Wytrzyma

natomiast sprężynę M150 bez problemu. Nasz serwis niejednokrotnie

dokonywał tunningów mocowych na tych replikach i szkielet wytrzymywał

sprężyny nawet M160."

Zaskoczyli mnie tą odpowiedzią.

Edited by damian14c
Link to post
Share on other sites

Pisz do sklepu czego brakuje, powinni ci dać startowe rzeczy.

A co do zamka to weź odrobię oleju i nasmaruj prowadnice tego zamka.

 

 

 

Nie ma co pisać, ponieważ jest to zgodne z opisem sklepu co wchodzi w skład zestawu :P

Z resztą i tak wyląduje w niej li-polek redoxa 7,4v.

Link to post
Share on other sites

No i porazka :( szkielet raczej jest krzywy (zamek o niego ociera), urwany konektor, zaledwie 280 fps stockowo...Czyli potężne nieszczelności. nie da sie zamocować innej prowadnicy. Nie da sie odkręcic tłumika płomienia, chyba że jest aż tak zaklejony. Załamka, najchętniej bym ją zwrócił, lecz zmieniłem konektor w replice bo nie dało sie przestrzelac jej nawet...

Link to post
Share on other sites

Co do gb, to bym nie panikował. Zapytaj kogoś kto ma 14stki Cymy od dawna, czy tez nie ma takiego "krzywego" szkieletu. Kiedyś obiło mi się o uszy, że to ponoć ma tak być. Jeśli jednak nie, do tego Masz tak potężne nieszczelności, reklamuj. Nie ma na co czekać. Każda niezgodność towaru lub jego stanu z opisem podlega reklamacji. Z tłumikiem płomienia Cyma zawsze kombinowała. W moim M14 Black nie było gwintu. Tłumik trzymał się na śrubie.

 

Odnośnie prowadnicy, nie możesz jej zamontować, bo szkielet jest krzywy ? Czy po prostu ?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...