Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKS-74U - Największy dylemat tego forum.


Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie, zapewne wszyscy już mnie tutaj znają (lub nie, jeśli nie - to witam.)

 

Dylemat dotyczy jakże dwóch, małych, pięknych, funkcjonalnych, bogatych w swój charakter replik - oczywiście mowa tutaj o AKS-74U znanym na całym świecie.

Nie chodzi tutaj o dany model a głównie o Producenta, który wytworzył te cacko.

Wziąłem pod uwagę model CYMY (0.45A) i JG (JG1011) - obie repliki z zewnątrz wyglądają ciekawie.

JG ma Blow-back, którym nie jest zadowolony.

 

Nie jestem pewien czy jest replika AKSU boyi?

 

Moje propozycje:

 

1. http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&%20products_id=1138

 

2. http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&%20products_id=1874

 

Proszę, o zapierające dech w piersiach odpowiedzi.

Szukałem sporo tematów, aczkolwiek nie ma takiego, w którym porównywane są obie te repliki.

 

Proszę potraktować mnie poważnie. Myślę, że wywyższam się ponad te 70% trolli, które grasuje po tym forum.

 

Przepraszam, za double. Do usunięcia jeden.

Link to post
Share on other sites

Bierz Boja. Posiadałem cm.045a i teraz posiadam RK01W. Wygrywa boyi. W cymie od razu urwie Ci się muszka jeżeli będziesz używał zawieszenia i jeżeli za bardzo odchylisz pokrywę to taki kołek z niej wyleci. A boyi to cudo , piękny i strzela bardzo ładnie.

Link to post
Share on other sites
Proszę, o zapierające dech w piersiach odpowiedzi.

 

Postaram się : )

 

Więc...

 

Wchodzę na wumask. Co ja paczę :blink: ? Ostatnie 10 komentarzy i jeden temat który od razu wpadł w oczy! :biggrin: : ) : )

 

AKS-74U - Największy dylemat tego forum.

 

I już sobie myślę (no dobra, żeby nie było wątpliwości- wyobrażam sobie)... Będzie jazda. W końcu coś ciekawego! Aleluja! Największy dylemat :icon_eek2: ! Już wszyscy będziemy główkować co to się będzie działo, jeden będzie przekrzykiwać drugiego i udowadniać jakim to nie jest znawcą i ile to replik nie widział, ile tuningów nie wykonał, ile ma komentarzy, kim to nie jest, (przy okazji Arend upomni się o polską pisownię, której zdarzy mu się też nie przestrzegać), zaraz też znajdzie się Dexter ze swoimi problemami, ktoś zacznie gadać że nie można chodzić w mundurach, będzie też wzmianka o terminatorstwie i limicie FPS, jak wiatr dobrze zawieje, to trzeci będzie przekonywał dziewiętnastego że lepiej kupić na gunfire niż na taiwangun (bo jego kolega tam kupił i wszystko było OK). Jeśli Królik będzie miał dobry humor to nic nie napisze, a jeśli zły, to ktoś wyłapie OPR i bana. Wspomniał bym też o ripostach Lesia, ale ostatnio go brak...

 

Po temacie, miałem nadzieję, że coś ciekawego dziś się tutaj wydarzy... A tymczasem, trzeba wygłosić nudne i staromodne stwierdzenie: "Było o tych replikach. Znajdź i poczytaj."

 

Nie pozostaje nic innego jak "... zrobić kupę. I się okopać. I białą chorągiew wywiesić... :bialaflaga: I ogłosić k**** abdykacje i upadłość..."

 

Dobranoc.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Postaram się : )

 

Więc...

 

Wchodzę na wumask. Co ja paczę :blink: ? Ostatnie 10 komentarzy i jeden temat który od razu wpadł w oczy! :biggrin: : ) : )

 

 

 

I już sobie myślę (no dobra, żeby nie było wątpliwości- wyobrażam sobie)... Będzie jazda. W końcu coś ciekawego! Aleluja! Największy dylemat :icon_eek2: ! Już wszyscy będziemy główkować co to się będzie działo, jeden będzie przekrzykiwać drugiego i udowadniać jakim to nie jest znawcą i ile to replik nie widział, ile tuningów nie wykonał, ile ma komentarzy, kim to nie jest, (przy okazji Arend upomni się o polską pisownię, której zdarzy mu się też nie przestrzegać), zaraz też znajdzie się Dexter ze swoimi problemami, ktoś zacznie gadać że nie można chodzić w mundurach, będzie też wzmianka o terminatorstwie i limicie FPS, jak wiatr dobrze zawieje, to trzeci będzie przekonywał dziewiętnastego że lepiej kupić na gunfire niż na taiwangun (bo jego kolega tam kupił i wszystko było OK). Jeśli Królik będzie miał dobry humor to nic nie napisze, a jeśli zły, to ktoś wyłapie OPR i bana. Wspomniał bym też o ripostach Lesia, ale ostatnio go brak...

 

Po temacie, miałem nadzieję, że coś ciekawego dziś się tutaj wydarzy... A tymczasem, trzeba wygłosić nudne i staromodne stwierdzenie: "Było o tych replikach. Znajdź i poczytaj."

 

Nie pozostaje nic innego jak "... zrobić kupę. I się okopać. I białą chorągiew wywiesić... :bialaflaga: I ogłosić k**** abdykacje i upadłość..."

 

Dobranoc.

 

Hahahaha, no ale dodałbyś coś od siebie na te dobranoc chociaż :) Kolega wyżej wspomniał, że nie było tematu porównujących tych trzech replik na raz.

Link to post
Share on other sites
Hahahaha, no ale dodałbyś coś od siebie na te dobranoc chociaż :) Kolega wyżej wspomniał, że nie było tematu porównujących tych trzech replik na raz.

 

Po prostu jestem zbulwersowany faktem, że to nie jest największy dylemat tego forum. A bardzo na to liczyłem...

 

Mogę dodać tyle: bierz BOYia.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Przecież boyi magów jest najwięcej. Więc jak weźmiesz rk to na pewno problemu z magami miał nie będziesz. Poza tym magi są uniwersalne jedyna różnica będzie w pasowaniu w gnieździe maga. Jedne będą siedzieć ciaśniej inne luźniej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...