Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repliki do prównania


Recommended Posts

RK-01W Boyi, boj ma względnie ładne, ale awaryjne eMki. Ten AKS jest polecany, więc chyba należy posłuchać braci jak dobrze prawi :)

 

Jeżeli koniecznie chcesz wybierać miedzy CM a JG... ja stoję murem za wszystkimi poradzieckimi produkcjami CM.

Link to post
Share on other sites

Tak. Czy Gieta, czy AK to Cyma i tak będzie lepsza. Jeśli chcesz AK z drewnem to zalecam na start wymianę drewien i na te od ostrego, lub wziąłbym RK, bo CYMowe drewno jest po prostu okropne-świeci się jak psu jajca. Podsumowując jeśli chcesz robić mocny tuning i zależy Ci na jak największej trwałości wewnętrznie to bierz CYMĘ, a jeśli zadowolisz się mocą w stocku i nie chcesz robić ponad 450 FPS to szczerze polecam RK-01 ze względu na niską cenę, a resztę możesz zainwestować dobrą preckę i gumkę. Bardzo dobre wrażenie zrobiła też na mnie CYMA 0.40, ale po prostu nie trawię CYMY w drewnie. :D

Link to post
Share on other sites
A kto gada, że Boyi robi słabe repliki z reguły nie wie co mówi, tylko powtarza farmazony.

 

Kumpel miał kiedyś M4 Boyi (AEG) za trochę ponad 100zł. To chyba był ten model. Nikt mi nie wmówi, że to był dobry sprzęt - Boyi robi i dobre bronie i tanie gnioty. Jeżeli ktoś, tak jak ja, miał tylko kontakt z takimi produktami Boyi to nie ma się co dziwić, że potem mówi, że firma robi słabe repliki..

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Wszystkie dane dostępne na forum. Wystarczy tylko chcieć poszukać. Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum WMASG.PL Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...