Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór karabinka z Cymy


Recommended Posts

Witam. Mam ochotę zacząć przygodę z ASG. W swojej okolicy mam grupkę 20 osób, więc liczę na dobrą zabawę :) Więc tak czytałem już trochę o tych wszystkich replikach, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie.. Czytałem i widziałem, ze wiele osób poleca Cyme 028, ale słyszałem, ze dość łatwo uszkodzić magazynek ( jakiś tam zaczep) co mnie nie dziwi zbytnio, bo jego kształt aż prosi się o to, aby o coś nim zaczepić. Bardziej klolorystycznie i kształtowo podoba mi się CM. 031 http://gunfire.pl/product-pol-1152189390-DropZone-CM031.html. Jednak tu znów gdzieś wyczytałem, ze jest problem ze zmianą gumeczki hop up. I teraz moje pytanie - Która z tych replik lepsza? Bo chciałbym wziąć 031, ale niewiem jaka ona jest i też chciałbym zapytać jakie ma osiągi ta 31. I czy trzeba wymienić koniecznie gumke na guadera np, czy może zostać na oryginalnej z dobrymi osiągami? Pytam, bo słyszalem, ze po zmianie gumki komuś spadła bardzo moc, ze kulka ledwo wylatywała z lufy. Dziękuję, za wszelką pomoc przepraszam za takie laikowe pytanie, ale chce kupić dobrze :) Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak wiele razy te same pytanie pojawiało się już na forum...

Środek to to samo. Bierzesz to co Ci się podoba. Miałem CM 031 przez 1,5roku i bardzo dobrze mi służył. Pewnie miał bym go dalej gdyby nie miłość do m4 i scara ;)

A gumkę zawsze opłaca się zmienić.

Link to post
Share on other sites

"Długiej i bezawaryjnej pracy to nie da żaden chińczyk. "

 

Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj akurat cyma w moim przypadku zapewniła mi długotrwałą i bezawaryjną pracę.

 

Maza94, Boyi w stoku w cale nie jest gorszy od cymy a za to ładniej wygląda.

Edited by gewer12
Link to post
Share on other sites

Ja mam na odwrót, wszystkie Cymy 04x wymagały przenitowania korpusu, żeby pozbyć się koszmarnych nieszczelności i lufy trzymającej się tylko na komorze hopka. Cyma jest dobra, jak wie się co w niej poprawić i ma się kasę na zrobienie czegoś przyzwoitego.

Link to post
Share on other sites

Witam, zamówiłem już CYME 031 -ak, na gunfire. Podpowiedzcie co należy zmienić na początku żeby sprzęt sprawował się w walce. Mój budżet to ok 100zł. Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam

 

Jeju - gumke hop siup , akumulator, ładowarka - tylko że wtedy będzie trochę ponad 100zł

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...