Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Przede wszystkim znaleźć kogoś, kto ma tę kamizelkę i poprosić, żeby sprawdził ładownicę z magazynkami od AK74. Bo tak naprawdę to jest rozstrzygający test.

 

A przy chińszczyźnie nigdy nie wiadomo do końca. Wziąłbyś, chłopie, coś sensowniejszej jakości...

Link to post
Share on other sites

Do kieszeni podwójnych na M4 wejdzie mag od AK, ale cholernie ciężko się wkłada i wyjmuje. Nie warto się męczyć. Napisz do sklepu może zamienią te ładownice za jakąś dopłatą, czy bez na te od AK.

 

Poza tym popieram przedmówców. Zamów sobie szpej z MIWO Praszka, czy Lubliniec. Na pewno lepiej na tym wyjdziesz (oszczędny płaci dwa razy).

http://www.miwo-military.net/ - Praszka

http://www.miwo-military.pl/ - Lubliniec

 

IMHO jeśli zależy Ci na mniejszym koszcie polecam Praszkę. Szyje również bdb, a jest taniej.

Link to post
Share on other sites

Widocznie ma za dużo kasy.

I niewiele oleju w główce, no cóż wolny kraj, wolna wola, tylko po co uczyć się na błędach cudzych, czy słuchać bardziej doświadczonych maniaków. Dobrze Kolego kup ACM, jak Ci się szpej rozwali, to może pojmiesz, że nie warto topić kasy w szajs-szmaciany sprzęt, a nam pozostanie gorycz zwycięstwa i ironiczne stwierdzenie w rodzaju " a nie pisałem Tobie, żebyś...".

Link to post
Share on other sites

No i git, ja mogę kupić "chińczyka" od krakmanów za 70 zł a ty mi proponujesz za 120 zł :wtf:

 

Sądząc po powyższym to broń kupiłeś za pare złotych w kiosku. Po co wydawać chociażby te 60zł na pompke skoro w kiosku czy na allegro są za 20zł, nie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...