Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przy okazji, nie polecam stosować zielonej gumki G&G, podkręca w kosmos, dorobiłem nawet węższy dystanser ale nadal nie udało mi się uzyskać płaskiej trajektorii. Stockowa gumka jest świetna.

Załóż dystanser typ H, ale nie jakiś tam Element czy ACM tylko DeepFire. Miałem dokładnie ten sam problem i po założeniu białego DF problem zniknął. Ewentualnie możesz założyć niebieską gumkę KM-HEAD, która doskonale współpracuje ze stockowym dystanserem.

Link to post
Share on other sites

A co ma się stac? Jak załadujesz p&j to kto wie, ale na dobrych kulkach nic się nie powinno stać :P Kulka ma około 5,95 a lufa pdi to 6,01. Czyli 0,06mm, a na promyku jest 0,08mm... nie duża różnica, a wszyscy majacy pdi się boją. A nawet jeśli się zatnie, to co to za problem wziąć wycior?

 

PS jakie polecacie tłoki do kwa? Strasznie dużo czytałem dobrego o niebieskich 14 shs, ale ich już nie ma. JBU? Core? Nie chciałbym nić piłować ani się bawić

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites

Erkiii ja mogę ci śmiało polecić tego core z 14 zębami, testowaliśmy go ze znajomym z airsoftarmory na M170 core (640 fpsów) i nic mu sie nie stało, i pasuje idealnie do szkieletów kwa, można jeszcze podkleić szczękę dla większej pewności

 

Dawido95 jak będziesz używał markowych lulek (G&G, devil, itp) to sie nic nie stanie na lufie 6.01, ale musisz pamiętać o regularnym czyszczeniu tej lufy

Link to post
Share on other sites

A może ktoś wie dla czego przy hopie na zero ustawionym kulki po przeleceniu jakiegoś dystansu uciekają w górę mam gume G&G zieloną.Domyslam się ze to wina własnie tek gumy ale jaką założyc?? Moc to stabilne 460 fps

Czytaj temat o gumce G&G.
Link to post
Share on other sites

Witam. Posiadam http://www.military.pl/colt-kwa-m4-a1-gen-2-full-metal-aeg_10005t . Postanowilem z tego zrobic taka "parasnajperke". Zmienilem:

-lufe na lufe prometheus 469 6.03mm.

-gumke g&g zielona

Reszta stock. Zastanawiam sie nad zakupem takiego zestawu: http://azteko.pl/systema-zestaw-ftk-expert-m130-do-m16-a2-p-8034.html

Co o tym sadzicie? Warto zapakowac do srodka? Dodatkowo chcialbym wymienic komore hopup na nowa i zastanawiam sie nad madbullem, KA oraz prometheusa. Slyszalem ze tam moga byc problemy z niektorymi komorami ze wzgledu na "oryginalnosc" KWA dlatego pytam Was. Ewentualnie jezeli macie moze jeszcze jakies sugestie co mozna wymienic aby z tego kwa stworzyc parasnajperke to prosze o propozycje. Sorki za brak polskich znakow ale pisze z telefonu.

Link to post
Share on other sites

Taki zestaw nie ma sensu..

Raz, komora kwa jest super szczelna i bardzo dobrze współgra z dyszą. Nie ma sensu jej wymieniać, tym bardziej, że jest dwuczęściowa i taki KA albo Prometheus mogą nie pasować.

Zębatki są wytrzymałe i nie ma sensu ich wymieniać. Jak chcesz wycisnąć jak najwięcej to polecam tłok ze stalowymi zębami (nie musi być to koniecznie promyk albo ultimate :P), łożyskowana, wentylowana głowica tłoka, odpowiedni spring (pamiętaj, że dobrze złożone KWA na m130 guardera to ponad 510 fps), kabelki i mosfet :)

 

Silnik ew. na jakiś high torque, cylinder moze (469 to dobra długość do stockowego cylindra KWA?) i wiecej nie ruszać.

 

Link to post
Share on other sites

no chodzi mi żeby zrobić z tej m4 coś w rodzaju sr25 pod 600fps z zasięgiem odpowiednim. Włożyłbym sprężynę nawet M150 tylko czy mi bebechy wytrzymają. Czy w ogóle jest sens się w coś takiego bawić czy zakupić sr25?

Link to post
Share on other sites

No to piszę Ci, jakie części do wymiany, żeby na m150 wytrzymało.. Tłok, głowica, sprężyna, silnik, gumka i opcjonalnie kable z mosfetem bo jakby nie mówić jakaś tam reakcja by się przydała. Czy jest sens? Pomijając samą cene repliki która de facto i tak jest mniejsza niż takie sr-25 ca albo g&g to i tak oszczedzisz sporo na czesciach

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...