Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cylinder zmieniasz w cqr'ach (kwa z plastikowym lower receiverem) ;) jeśli chcesz większe fpsy to wstawiasz sprężynę, metalową wentylowaną głowicę tłoka i tłok z metalowymi zębami :) jeśli chcesz poprawić celność to oczywiście precka km head/promyk. i o ile jeszcze nie zmieniłeś to oczywiscie zielona gumka g&g/czarna systema

Link to post
Share on other sites

Głównie do lasu ale i cqb też. Myśle, że 400 kilka fpa starczy, chcialbym pozostać na stokowej sprężynie, a poprawic zasieg, celność. Na tym zależy mi najbardziej.

 

Jak chcesz mieć do lasu i cqb to zostawił bym sprężynę stokową. powinieneś mieć ok 410fps/

Jak jeszcze tego nie zrobiłeś zmien gumkę na zieloną G&G.

Warto zmienić tłok wraz z głowicą. Nie koniecznie, ale warto.

Jak chcesz mienić lufę to na promyka albo km head (ok 300zł)

 

Za tow warto zmienić kable na niskooporowe i dodać mosfet.

Link to post
Share on other sites

Kwestia dystansera. Ja mam h + zieloną g&g i już wszystko zależy jak ustawisz hop-upa. na 1/3 maksymalnego lata idealnie. Oczywiście ustawiony na maxa w kosmos.

 

BTW w waszych kwa (sr-10, sr-5,sr-7, ris z kolbą special forces) kable też idą przez uchwyt zawieszenia a potem do prowadnicy? Przerabiam zwykłe m4 na trochę customa (z kolbą sf) i tam jest cholernie mało miejsca, średnica zewn. kabla kwa to 2,2 (czyli 1mm/m2) a ledwo wchodzi. Chciałbym kupić mosfet z kablami 1,5mm/m2 (średnica zewn. 3mm) i chyba będą musiały być lekko przygniecione. może to powodować grzanie etc.? :) jeszcze pytanie czy mosfet się zmieści, rzekomo wtyczki tamiya large

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...