Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Z innego tematu, ale na temat:

Skoro robią tak rzadką i jakby nie było oczekiwaną replikę, czemu idą po kosztach?

 

Ponieważ w wielu krajach nie można mieć stalowego body. Zeta nie chce sobie ograniczać rynków zbytu.

Link to post
Share on other sites

Gdzie? o metalowym to słyszałem ale żeby różnica między stalą a znalem była to pierwszy raz.

 

Ida po kosztach bo czemu nie skoro I TAK SIĘ SPRZEDA? Gdyby to była emka to by musieli czymś zaskoczyć- jakością lub ceną. A tak- rynek zbytu mają zagwarantowany bez względu na jakość więc czemu nie zaoszczędzić?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Gdzieś czytałem, że ten GB od APSa był tylko do przymiarki a w skończonym WALe będzie normalny. Nie wiem czy to prawda ale jest to możliwe uwzględniając cenę repliki. Niemniej jednak, patrząc na zdjęcia wrzucone przez Gunfire, pozostaje mi tylko powtórzyć reakcje z poprzedniego posta...

asval.gif

Link to post
Share on other sites

Już wiem gdzie o tym czytałem. Na WGCshopie podali takie właściwości repliki. Czy to prawda? Pozostaje tylko mieć nadzieje.

 

-Zeta-Lab Full Steel AS VAL AEG (Pre-Order)

 

-Manufacturer: Zeta-Lab Product

-Full metal Accuracy AEG w/ realistic markings

-Foldable Steel Stock can release by one click

-Battery may install in the handguard

-7mm metal Bushing gearbox

-Zeta-Lab 6.03mm Precision Barrel 407mm installed

-One piece outer barrel

-9 X 39 mm style Polymer Plum Magazine ( 100rds ) is included

-Secret weapon of Russia Spetsnaz

-Made in Hong Kong

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Guest gecko123

http://www.soviet-pr...n=1&keyword=AEG

 

Takie coś znalazłem. Nie wiem czy to jest akurat zeta ale cieszcie się i szybko bierzcie bo podobno to wersja limitowana jest :icon_wink:

 

To nie jest Zeta, to repliki pochodzące z Rosji. Pochodzą z http://www.atw74.ru/

Kupują repliki z atw74, a potem sprzedają je po większych cenach, ale nie trzeba się babrac ze sprowadzaniem replik z Rosji. Jedyne, co udało mi się znaleźć, że różne egzemplarze potrafią bardzo różnić się spasowaniem itd. Mało jest o tym informacji w internecie. W środku to mieszanka SRC i LCT, czyli szału nie ma.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Tym bardziej, że chłopaki z Murmańska nie sprzedają replik do Polski.

 

Co do jakości - jak na customa całkiem ładnie, jak na seryjną produkcję to średnio. Ale przynajmniej stal, no i bez czekania sto lat jak na Zetę.

Edited by Dread
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...