Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Uczmy się na błędach,ale najlepiej na cudzych. Miałem snajperkę L96A1 i nie polecam takiej zabawy. Na szczęście dobrze zarobiłem na jej sprzedaży i kupiłem CM.028. Nie mam pojęcia ile musiałbyś wydać na snajperke by mieć taką radość ze strzelania jak z kałacha. Pozdro !

Link to post
Share on other sites

Ja tylko napisze, że w prawie każdym ogłoszeniu dotyczącym sprzedaży repliki jest mniej więcej taki tekst "tylko raz strzelałem", "strzelałem tylko do puszek" itp. W ogłoszeniu dotyczącym sprzedaży tej snajperki też tak jest:

Kupilem ja od znajomego przed sezonem 2012 ktory strzelal tylko na strychu do puszek.Ja pojechalem tlyko na 1 strzelanke i stwierdzilem ze to nie dlamnie. Wiec mam nadzieje ze ktos sie skusi bo stoji w koncie

Ciekawe ile w tym prawdy bo ja uważam, że niewiele.

Link to post
Share on other sites

Właśnie panowie,czy oprócz jakości wykonania zewnątrz Cymka 0.28 tak bardzo się różni od 0.48 ? W fps-ach jest malutka różnica a cenowo kosmos. Także też polecam 0.28

 

W CM.048 masz nowszą wersję cymowskiego gearboxa.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Właśnie panowie,czy oprócz jakości wykonania zewnątrz Cymka 0.28 tak bardzo się różni od 0.48 ? W fps-ach jest malutka różnica a cenowo kosmos.

 

A czym się różni Mercedes C-Klasa 1994 od Mercedesa CLS AMG? W km/h niewielka różnica ,a cenowo to przepaść między nimi :zastanawia: :zastanawia:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...