Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Jako że w tematach na forum nie znalazłem żadnej konkretnej i przydatnej wypowiedzi, która bezwzględnie rozwiązała by moje wątpliwości postanowiłem założyć ten oto temat, mam nadzieję że przyda się też innym maniakom.

A mianowicie: poszukuję kamizelki.

-strzelam się tylko w terenie zalesionym

-dobrze by było gdyby posiadała ładownice pasujące do: G36/AK

-chest-riggi odpadają

-kolor zielony/olive

-pusta kamizelka modułowa odpada-z reguły takie ułożenie z dokupianiem ładownic będzie dość drogie

-cena jak najmniejsza, dobrze było w granicy 200zł ale wyższe oferty też mogą być

-zależy mi na tym żeby kamizelka była dość solidna i nie pruła się

 

Proszę o pomoc :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

EDIT: nie chodziło mi o nie podawanie kamizelek typu chest rigg, podawajcie mi ich przykłady. Natomiast chcę, aby nie podawać mi kamizelek tego typu: http://rangershop.pl/product-pol-3509-Kamizelka-Chest-Rig-TacGear-Standard-flecktarn.html

Głównie interesują mnie kamizelki na cały tors a nie sam pasek z ładownicami. Mogą być modułowe.

Edited by Kowal9
Link to post
Share on other sites

O, i to jeszcze w Lublińcu. MIWO ma zapewnione bezpieczeństwo na psychofanów :wink:

 

A co do tematu - Sterylizator podał sensowną opcję. Do takiego budżetu i wymagań nie ma nic lepszego niż beltkit. Do 200zł nie znajdziesz sensownej kamizelki modułowej z ładownicami, która nie rozpadła by się od samego patrzenia. Nie baw się w minimalizm, przemyśl jeszcze raz czego tak na prawdę potrzebujesz, bo może wyjść na to, że pasoszelki idealnie podpasują pod Twoje wymagania. Zainwestuj nieco więcej, ale gwarantuje, że będziesz miał pewność przynajmniej co do wymagania o solidność sprzętu.

Link to post
Share on other sites

Do 200zł coś porządnego, to pasoszelki z MIWO + ładownice (na prawszcze zmieścisz się z takim zestawem: pas pt-3_szelki st-2+jakiś bandolier na magi). Nie ma ładownic g36/AK, albo do g36, albo do AK.

Tak właśnie! Popieram!

- pas,

- szelki,

- ładownice G36,

- ładownice AK,

To najlepsza alternatywa przy budżecie około 200.- PLN.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Jest miliard tematów na tym forum, w których przelewają się opinie na temat chińskich, badziewnych kamizelek. Tak, dobrze przeczytałeś - BADZIEWNYCH. To jest wystarczające określenie tych 3 pozycji, które podałeś. Wykonanie z nylonu, kiepskie nici i nierówne szycie. Czego się spodziewasz po chińskich kamizelkach z ładownicami w tych cenach?

 

A z resztą, zrobisz jak uważasz - kup, przekonaj się, nauczysz się na swoim błędzie, że nie warto wydawać pieniądze na niskiej jakości kamizelki i wydasz drugie tyle na coś z MIWO, czy na cokolwiek innego. I tak będziesz sobie pluł w brodę.

Link to post
Share on other sites

Ale po co dobra "kamizelka" jak może być dobre co innego?

4 prawdy jakie należy znać (wg mnie;)):

1.Kamizelka bez wkładów wygląda jak szmata

2.Nawet najsuperowsza kamizelka cryeDeltaSASeals bez wkładów wygląda jak szmata

3.Nie warto kupować kamizelki, w której nie bedzie się nosiło wkładów (kiepska wentylacja, waga)

4."Chińska" kamizelka raczej kiepsko znosi noszenie w niej wkładów ;]

Link to post
Share on other sites

Wybrałem te 3 przykłady ze względu że podobają mi się te typy kamizelek (CIRAS i modułowe) tylko takie znalazłem w dość niskim przedziale cenowym. Czy ta kamizelka SWISS ARMS jest złej jakości? Jeśli tak, to do 400 zł można znaleźć coś przyzwoitego?

Edited by Kowal9
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...