Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur gdzie kupić tanio!


Recommended Posts

niby fajny wszystko ok ale dostrzegłem szwabską flagę na ramieniu co go błyskawicznie dyskwalifikuje ;) a noszenie szwabskiej flagi na ramieniu mi się nie widzi ew. patriotyczna kulka w łeb w tym mundurze była by ok. Mam nadzieję że nikogo nie obrażam moim światopoglądem Pozdrawiam

 

Ale masz chłopie problem, Boże spraw żebym tylko takie problemy miał. Odpruć ( jak ktoś tak bardzo chce to może przyszyć flage Polski) i po problemie - masz bardzo fajny mundur. Dużo fajniejszy niż wz. 93 moim zdaniem.

Link to post
Share on other sites

niby fajny wszystko ok ale dostrzegłem szwabską flagę na ramieniu co go błyskawicznie dyskwalifikuje ;) a noszenie szwabskiej flagi na ramieniu mi się nie widzi ew. patriotyczna kulka w łeb w tym mundurze była by ok. Mam nadzieję że nikogo nie obrażam moim światopoglądem Pozdrawiam

 

Odpruj albo wybierz inny mundur, jeśli Ci to przeszkadza.

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: bylo bylo bylo i jeszcze raz było...Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum WMASG.PL Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...