Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń na początek dla małolata


Recommended Posts

Dobrym rozwiązaniem wydaje mi się produkty Galaxy MP5K lub MP5 PDW. Wytrzymały GB v3, stalowe łożyska ślizgowe, całkiem niezła kultura pracy. A co najważniejsze są lekkie - plastikowy korpus jest tutaj zaletą, sam mam 11 letnią córkę i z podobnych powodów kupiłem jej MP5 PDW - odchudzoną do standardu MP5K przez usunięcie kolby.

 

Zalecałbym tylko wymianę okablowania, nie jest rewelacyjne - ale niech to zrobi osoba obeznana z tematem bo dosyć wrednie się ten "rozpylacz" rozbiera :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Dobrym rozwiązaniem wydaje mi się produkty Galaxy MP5K lub MP5 PDW. Wytrzymały GB v3, stalowe łożyska ślizgowe, całkiem niezła kultura pracy. A co najważniejsze są lekkie - plastikowy korpus jest tutaj zaletą, sam mam 11 letnią córkę i z podobnych powodów kupiłem jej MP5 PDW - odchudzoną do standardu MP5K przez usunięcie kolby.

 

Zalecałbym tylko wymianę okablowania, nie jest rewelacyjne - ale niech to zrobi osoba obeznana z tematem bo dosyć wrednie się ten "rozpylacz" rozbiera :icon_biggrin:

 

 

13latek spokojnie może pobiegać z pełnowymiarową Mką, czy AK... Chyba, że ludzie o parę lat młodsi ode mnie są teraz jacyś cherlawi.

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Temat doskonale rozpracowany na Forum. Trzeba tylko chwilę poszukać. Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum WMASG.PL Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...