Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 1000zł


Recommended Posts

Witam.

Mam taką prośbę do użytkowników wmasg.pl.

Chciałbym zasięgnąć rady jaką replikę wybrać.

Mój budżet wynosi do 1000zł (Ewentualnie jeśli się nie opłaca za tą cenę to mógłbym więcej zaoszczędzić, powiedzmy do 1500zł ale wtedy musiałbym mieć pewność że mógłbym jej używać przez na prawdę długi okres czasu)

 

Chciałbym karabin, najlepiej żeby miał jak najwięcej metalu ponieważ ze tworzywem nie zbyt pewnie się czuję. Replika powinna mieć przyzwoity zasięg oraz celność. Powinna też być łatwa do tuningu. Prosiłbym o najlepiej opłacalną do lasu i drugą do budynków(chcę zakupić pierw do jednego a późiej do drugiego oczywiście za tą cenę co podałem dotyczy jednej repliki).

Ewentualnie jeśli chodzi o broń do lasu to jaka broń była by najlepsza jako poboczna.

Karabiny interesują mnie jedynie elektryczne.

 

W razie pytań proszę pisać, będę regularnie odwiedzał temat.

 

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

 

 

Edit.

Prosiłbym też o rady co do replik jeśli chodzi o tuning, mniej więcej co dokupić/zmienić i ile toby kosztowało.

 

Proszę też o linki do replik, najlepiej na gunfire.pl

Edited by ZZenu
Link to post
Share on other sites
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyżby chodziło o ten gearbox? http://blacksword.pl/product-pol-376-CYMA-Kompletny-gearbox-v-3.html

Widzę jednak pewną różnicę w opisie, mianowicie 6mm łożyska, oraz szary silnik na zdjęciu.

 

Ja osobiście nie widzę sensu zmiany gearboxa z boyi na cymę, wystarczy wysłać replikę na serwis na do AnR-a i mamy długo i bezawaryjnie działającą replikę. Odnośnie podatności na tuning w boyi aby założyć sp130 wystarczy wymienić tłok na wzmocniony ze stalowymi zębami (SHS kosztuje 36zł) a w cymie nic nie trzeba wymieniać. Przy mocniejszych tuningach różnice są dopiero widoczne, ale do szturmu z mocniejszą sprężyną nie opłaca się iść.

Link to post
Share on other sites

Czyżby chodziło o ten gearbox? http://blacksword.pl/product-pol-376-CYMA-Kompletny-gearbox-v-3.html

Widzę jednak pewną różnicę w opisie, mianowicie 6mm łożyska, oraz szary silnik na zdjęciu.

 

Ja osobiście nie widzę sensu zmiany gearboxa z boyi na cymę, wystarczy wysłać replikę na serwis na do AnR-a i mamy długo i bezawaryjnie działającą replikę. Odnośnie podatności na tuning w boyi aby założyć sp130 wystarczy wymienić tłok na wzmocniony ze stalowymi zębami (SHS kosztuje 36zł) a w cymie nic nie trzeba wymieniać. Przy mocniejszych tuningach różnice są dopiero widoczne, ale do szturmu z mocniejszą sprężyną nie opłaca się iść.

 

Nie wiem czy wiesz, że AnR kończy swoją działalność.

Link to post
Share on other sites

1. To nie ten GB. w CM048 masz 7mm łożyska, tu - 6mm łożyska.

2. "prowadnica sprężyny, głowica tłoka i cylindra wykonane z tworzywa"

W moich była metalowa prowadnica.

3. Tłok shs za 36zł? Podaj link proszę.

4. Wytrzymały GB daje doskonałe zaplecze do dalszych tuningów.

Edited by senkuPH
Link to post
Share on other sites

Wszystkie trzy mi się podobają, AK, M4 i "Gietka" lecz gietka jak już to długa wersja ponieważ ma dłuższą lufę wewnętrzną.

Jak już napisałem, najlepiej jak by była z metalu bo ze tworzywem się nie zbyt pewnie czuje.

Nie musi być full metal ale żeby miała większość z metalu czy tam alu.

 

Zawsze przecież mogę kupić replikę za 1000zł a później ją ulepszyć.

 

Za tydzień zaczynam pracę i będę w stanie przeznaczyć tygodniowo 300zł.

Link to post
Share on other sites

Ja mam M16 KWA i miałem okazję porównać z cymą 048.Co prawda cyma ma nieco więcej fps ale zasięg i skupienie na stockowych częściach poza gumką HU jest niemalże identyczne.Do M4/16 KWA kupujesz tylko inną gumkę HU, no i musisz jeszcze zainwestować w ładowarkę i baterię.

Link to post
Share on other sites
http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=999 a może LR 300? Składana kolba, a w 3/4 bazuje na eMce. Przyzwoite osiągi, i niezły GB. 3 kolegów ma w ekipie takie repliki od 3 lat i nie skarżą się na awarie. Za resztę dokupisz akumulator i jakąś ładowarkę. Oprócz zbrojowni tą replikę masz na Gunfire.pl. Przyzwoity zasięg, dobrze spasowany GB, w dobrej cenie. Edited by luis
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...