Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szpej amerykanski z ak 47


Recommended Posts

Yankes w "małpiacie" z AK??? Co najmniej śmieszne... :hahaha:

Jeśli już kupiłeś to "paskuctwo" (AK i eMki wywołują we mnie odruch wymiotny), to spróbuj "na Taliba".

A tak na poważnie, to będzie Ci pasował - od biedy - polski WZ (pantera leśna), także armia afgańska używa wszelkiej "maści" hybryd AK, więc może skompletuj szpej afgański.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Nie przejmuj się. Jeśli komuś to się gryzie to jest jego problem nie twój. Najlepiej z AK wyjdzie ci odwzorowywanie okresu wietnamskiego i współczesnych PMC. Tylko po co ci to? Kompletuj to co ci się podoba, rób to z głową i ciesz się zabawą.

 

PS.

Powała. Marpat i AK bardzo dobrze pasuje do sił zbrojnych Gruzji.

Edited by Wukasz
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

On chce być Foką, GROMem i DeltaBoyem, a wy mu o Gruzji piszecie, litości! :)

 

 

GROM, Delta i SEALs używają wszystkiego, więc amerykański szpej i AK będą okej!

 

EDIT: Gdzie jest SAS ja się pytam?!

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

To nie był angielski tylko Deutchglish - angielski z niemieckim. Das Kiling Haus.

 

Ja Ci Autorze poradze byś sie nie stylizował na niczym. Rób i noś to co Ci sie podoba. Chcesz to nawet biegaj w forku foliowym i pistoletem z kiosku - Twoja sprawa i nikomu nic do tego. Rekonstrukcja jest fajna jak ma się do tego fundusze i ludzi z którymi się to robi (bo wtedy to fajnie wygląda jak jest cały oddział jednolicie ubrany). A jak się mieszka w małej miejscowości to czasem ciężko znaleźć 10 osób do zrobienia jakiegokolwiek teamu. Jak jeszcze dorzucisz wymagania rekonstrukcyjne czy chociażby stylizacyjne to problem się zwiększa (bo Zenek nie lubi Niemców i BW nie będzie rekonstruował a dla Krzysia nie pasuje Wz. 93 i też nie będzie go nosił itd. itd.). Takie moje zdanie.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Do rekonstrukcji potrzeba przede wszystkim wiedzy. Kasa i ludzie to drugorzędna sprawa. Kolega nie ma żadnej z tych rzeczy, a przynajmniej na pewno nie ma tej pierwszej. ;)

 

 

EDIT: Pomyliłem posty, już jest okej

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

GROM, Delta i SEALs używają wszystkiego, więc amerykański szpej i AK będą okej!

 

Pokaż mi zdjęcia SEALs np. z AK.

Ps. Zdjęcia z zamkniętych strzelnic się nie liczą, bo to szkolenia mające na celi przybliżyć ich do uzbrojenia przeciwnika oraz nauczyć obsługi w razie by już musiał. Z serii ak nie ma nic w użyciu...

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Yankes w "małpiacie" z AK??? Co najmniej śmieszne... :hahaha:

Jeśli już kupiłeś to "paskuctwo" (AK i eMki wywołują we mnie odruch wymiotny), to spróbuj "na Taliba".

A tak na poważnie, to będzie Ci pasował - od biedy - polski WZ (pantera leśna), także armia afgańska używa wszelkiej "maści" hybryd AK, więc może skompletuj szpej afgański.

 

 

Gruzińskie wojsko ma sprzęt USA i broń AK

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...