Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Też się skusiłem, bo wszyscy polecali i szczerze mówiąc troszkę żałuję. Choćbym nie wiem jak je zapinał to w biegu, podczas czołgania się i kucania osuwają się znacząco i muszę je poprawiać, a to wkurza. Dodatkowo dolny pasek trochę uciska, a jak go poluzuję to spadają jeszcze bardziej :icon_confused:

Moja rada jest taka: na pewno w okolicy ktoś ma ten model, pożycz je na 1 strzelanie, przebiegaj, przeczołgaj etc. w nich CAŁE spotkanie (a nie tylko 10,25 czy 30 minut). Jeśli będą wygodne to bierz, jak nie to szukaj dalej, bo nie ma sensu (wg. mnie) bawić się w poprawianie nakolanników co 10 minut, albo cierpieć z powodu ich uciskania.

Link to post
Share on other sites

Nakolanników firmy Alta używają żołnierze i special Forces :maniak_killer: .

Ekstra. To faktycznie sporo wniosło.

Wracając do tematu: Alty są bardzo często polecane ale jest tylu ich zwolenników co i przeciwników, którzy wolną np.: Bijansy. Mi bardzo Alty odpowiadają, co nie oznacza, że i Tobie będą. Tak jak już wspomniano: pożycz, przymierz, pobiegaj, oceń sam.

I generalnie popluj na używki, bo można dorwać w dobrym/bardzo dobrym stanie nawet za 60-70 zł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...