Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WEEKEND ZWIADOWCÓW III (2012)


Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej, Panowie, jestem nowy w środowisku - jakie są wymagania, żeby wziąść udział w szkoleniu? Tzn. pomijając wiek (26l) - bo to raczej spełniam, zaznaczę, że mam zerowe doświadczenie plus brakuje mi sprzętu, w zasadzie w ASG się nie bawiłem, ciuchy, żeby nie wyróżniać się jakieś znajdę. Chciał bym wziąść udział w szkoleniu, ale nie należę, do żadnej grupy i będzie to moje pierwsze zetknięcie ze środowiskiem. Jak to wygląda? Są jakieś szanse, będę mógł się pojawić?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Właściwie, to nie wiem, co Ci odpowiedzieć. Jedyna wspólna rzecz jaką Weekend Zwiadowców ma z ASG, to użytkowanie przez Nas replik które w tym wypadku są substytutem broni palnej. To, co Cię dyskwalifikuje, to przede wszystkim brak wyposażenia. Szkolenie jest po to aby zdobywać wiedzę i umiejętności więc nie biorę pod uwagę tego, że ich nie posiadasz natomiast wyposażenie jest niezbędne po to właśnie aby dobrze się szkolić. Jedyne co mogę Ci zaproponować, to uczestnictwo na zasadzie obserwatora. Przyjedź, popatrz, spróbuj tego co łatwiejsze i wtedy zadecyduj czy warto przyjechać w następnym roku. Znam ludzi którzy przyjeżdżają na takie szkolenia i mogę zagwarantować, że nie będziesz się czuł jak czarna owca.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Tak, jak pisał Recon, pewnie więcej osób zapisze się tuż przed końcem zapisów. Poza tym jestem zdania, że im mniej nas tym lepiej - bardziej zgrana grupa, a to najważniejsze przy wykonywaniu zadania podsumowującego szkolenie. :)

Link to post
Share on other sites

AKTUALIZACJA.

 

 

1. Rupas AWR

2. Moris AWR

3. Ronin AWR

4. Kaczek AWR

5. RRBM Głogów

6. panzer Głogów

7. monak Głogów

8. kuba2105

9. Maciej Nowak

10. Pjo 1

11. Eryk

12. JokerGMA

13. Ramzi

14. Matrixs79

15. Azur 13.KRS

16. Bastek 13.KRS

17. Fuzzy 13.KRS

18. Rzufik R-Team

Link to post
Share on other sites
Właściwie, to nie wiem, co Ci odpowiedzieć. Jedyna wspólna rzecz jaką Weekend Zwiadowców ma z ASG, to użytkowanie przez Nas replik które w tym wypadku są substytutem broni palnej. To, co Cię dyskwalifikuje, to przede wszystkim brak wyposażenia. Szkolenie jest po to aby zdobywać wiedzę i umiejętności więc nie biorę pod uwagę tego, że ich nie posiadasz natomiast wyposażenie jest niezbędne po to właśnie aby dobrze się szkolić. Jedyne co mogę Ci zaproponować, to uczestnictwo na zasadzie obserwatora. Przyjedź, popatrz, spróbuj tego co łatwiejsze i wtedy zadecyduj czy warto przyjechać w następnym roku. Znam ludzi którzy przyjeżdżają na takie szkolenia i mogę zagwarantować, że nie będziesz się czuł jak czarna owca.

 

Pozdrawiam.

 

Wiadro flaków, butelka krwi i na pozorację go ! :icon_biggrin: Przynajmniej nie będę musiał żadnego młodego oddelegowywać do czarnej roboty jak to zazwyczaj bywa :P

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Spodziewałem się, że tak właśnie będzie dlatego też licząc się z tym, że nie wszyscy mieli okazję na czas dokonać rejestracji zdecydowałem się przedłużyć ją do przyszłego czwartku włącznie (16.08). Jest to termin ostateczny i niezmienny, po nim niezależnie kto będzie chciał wziąć udział dostanie odpowiedź odmowną.

Myślę, że taka decyzja zadowoli wszystkich którzy pisali do mnie w tej sprawie.

 

Pozdrawiam.

Recon

Link to post
Share on other sites

witam,

 

chcemy dołączyć do spotkania, czy wystarczy że zgłosimy gotowość 15.08.2012 i w ten dzień dokonamy przelewu? (z powyższego postu rozumie, że tak)

jeszcze kilka osób z naszej eipy nie jest pewna.

 

pozdrawiam!

Edited by kirs
Link to post
Share on other sites

Informacja priorytetowa!!!

 

Prawo Murphiego musiało zadziałać. Właśnie otrzymałem informację, że jednostka nie udostępni namiotów NS dla zakwaterowania uczestników w związku z czym muszę prosić wszystkich o przywiezienie ze sobą własnych namiotów. Okazało się, że najłatwiejsze w tym wszystkim było załatwienie sprzętu bojowego i żołnierzy logistyka niestety nawaliła, jeden i najważniejszy powód, to konieczność zapotrzebowania zabezpieczenia w WOG, a z tym od czasu powstania tych tworów zawsze jest problem.

Zatem wzorem roku ubiegłego miasteczko namiotowe organizujemy we własnym zakresie.

 

Recon

Link to post
Share on other sites

Czołem zwiadowcy!!!

Wprawdzie do zakończenia dnia pozostała godzina, ale już teraz niniejszym ogłaszam definitywne zakończenie rekrutacji do tegorocznej edycji Weekendu Zwiadowców. Z zamieszczonej w poprzednim poście listy wynika, że zapisało się 50 uczestników, lista jednak nie jest kompletna ponieważ kilku osób nie dopisałem ze względu na niewiadomą w kwestii kilku przelewów. Pieniążki oczywiście dotarły, ale nie mogę zweryfikować za kogo. Zatem propozycja moja jest taka, proszę zainteresowane osoby o zweryfikowanie czy podana ksywka lub nazwisko figurują na liście jeżeli kogoś nie ma, a jest pewien, że wpłacił, to proszę o informację na PW dotyczącą przede wszystkim danych wpłacającego oraz własnej identyfikacji, Myślę, że to powinno wystarczyć aby przyporządkować pieniądze do właściciela.

Mam nadzieję, że w niedzielę 19-go będę mógł zamieścić ostateczny skład wraz z zespołem instruktorskim.

 

Recon.

Link to post
Share on other sites

PEŁNA LISTA UCZESTNIKÓW.

 

Organizator - Recon

Współorganizator - Scott

Instruktorzy - 4 osoby z JS 4046 (G.R.O.T 12rec.) Z uwagi, że obowiązki służbowe mogą uniemożliwić uczestnictwo niektórym z instruktorów nie zamieszczam ich danych.

 

1. Rupas AWR

2. Moris AWR

3. Ronin AWR

4. Kaczek AWR

5. RRBM Głogów

6. panzer Głogów

7. monak Głogów

8. kuba2105

9. Maciej Nowak

10. Pjo 1

11. Eryk

12. JokerGMA

13. Matrixs79

14. Azur 13.KRS

15. Bastek 13.KRS

16. Fuzzy 13.KRS

17. Rzufik R-Team

18. Ender FIA

19. Chera FIA

20. MAK FIA

21. Karpat FIA

22. Shihan

23. Sebol5

24. Kiniu789

25. Pluto

26. Marcin Bąk

27. P. Kasprzak

28. Koyot

29. Broda

30. Jarhead

31. Jeff JRT

32. Bebop JRT

33. Morn JRT

34. Red JRT

35. Burbon JRT

36. Jacek GGRS

37. Lucyna GGRS

38. Panicz GGRS

39. piotrek_k ASG Szakal Żagań

40. Bluba ASG Szakal Żagań

41. Dirk Carpenter JS4046 Sulechów

42. Kirs ASG Żory

43. Prezes ASG Żory

44. Robert ASG Żory

45. Śledzikmaster

46. Jacob

47. Blady

48. Knopp

49. Wołczyk

50. Ł. Banaś

51. Babijos

Link to post
Share on other sites

i czy będą prowadzone działa z użyciem kulek czy wystarczy sama "wydmuszka" repliki?

 

W trakcie szkolenia użytkowanie replik uzależnione będzie od woli i chęci samych szkolonych. Będą elementy szkolenia w trakcie których trenowane będzie np. wejście w kontakt ogniowy z przeciwnikiem i jego zerwanie (przeciwnik = cele statyczne, tarcze) ćwicząc takie zagadnienie niekoniecznie trzeba siać w stronę przeciwnika kulkami, ale jeżeli dla podniesienia realizmu ktoś będzie strzelał, to nie ma problemu. Nie będzie natomiast "wymiany ognia" w układzie uczestnik - podgrywka.

Jeżeli chodzi o jedzonko, to uczestnik otrzyma nie jeden karton, a dwa czyli tyle ile wystarcza żołnierzowi LE na dwie doby działania. Oczywiście jeżeli ktoś przywiezie własne dożywienie, to już jego sprawa.

 

Recon

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...