Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...

4miesiące temu zamontowałem ich 16:1 na sp130, działają nadal, 2miesiące temu montowałem 100:300 przy sp160, nadal działają. Od ponad miesiąca w KM kolegi siedzą 18:1 na m135 elementa, nadal działają.

 

Pozwolę sobie odgrzać temat.

 

Czy mogę liczyć na bezawaryjna prace na springu m100? (replika do CQB)

I jeszcze jakie przełożenie brać?

Do tej sprężyny wystarczyło by 13:1 (jeśli masz mocny silnik), ale jak na razie jeszcze ACMom nie ufam w takim stopniu aby je polecić. Weź sprawdzone SHSy http://azteko.pl/zestaw-stalowych-zebatek-131-super-high-speed-p-4155.html

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Pierwsze ACM-y z taiwanguna kupiłem z ciekawości, gdy nie mieli na stanie SHS. To jest rebrand SHS i różnią się jedynie logiem. 18:1 wytrzymały M150 w RPK, teraz siedzą w PKM na takiej samej sprężynie.

 

@Lordmatiz

M150 to na pewno wytrzymają. Z mocniejszymi to się sam przekonaj - w końcu kosztują grosze w porównaniu do oferty sprzed 5 lat.

Link to post
Share on other sites

Pierwsze ACM-y z taiwanguna kupiłem z ciekawości, (...). To jest rebrand SHS i różnią się jedynie logiem.

To trochę inaczej, wręcz na odwrót. SHS to etykieta którą jakiś sprytny dystrybutor przykleja do produktów ACM (All China Made). Nie on jeden zresztą, podobnie jest z P&J, GFC czy Element.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...