Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

snajperka do 2000 zł


Recommended Posts

Szukam snajperki w przedziale cenowym do 2000 zł , najlepiej mocny tuning + 550 fps + 70 metrów skutecznego zasięgu. Mam nadzieję że coś podsuniecie :)

Za te pieniądze, o tych parametrach - nie ma!

Chyba, że interesuje Cię "używka", poszukaj w komisie lub na Allegro.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Powała - no bez przesady. Ja rozumiem, że jesteś przyzwyczajony do "nie ma" i "ja mam najdroższą" ale 550fps i 70 metrów skutecznego to osiągi, które jest w stanie wyciągnąć większość replik, choćby SWD A&K (a w tej cenie, to idzie je zrobić na bóstwo) i inne "tanie" snajperki.

Link to post
Share on other sites

Można spróbować tak:

-bar10 od JG ~500zł

-lufa prometheus+gumka hu ~300-350zł

-zestaw części od bart_a ~350zł

-sprężyna ~50zł

Do tego jeszcze jakaś optyka, dwójnóg, cośtam cośtam co kto lubi ;) Do 550fps wystarczy .

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Ano, dotoczone nowe mocowanie lufy (to co stockowo było niebieskim elementem) i skośne otwory pod śruby(pod kątem, dociągają ciągle lufę w kierunku body). Sama lufa nabita w mocowanie lufy (w ten niebieski element, nie w body ;P) ^^

Edited by Zambezi
Link to post
Share on other sites
Powała - no bez przesady. Ja rozumiem, że jesteś przyzwyczajony do "nie ma" i "ja mam najdroższą" ale 550fps i 70 metrów skutecznego to osiągi, które jest w stanie wyciągnąć większość replik, choćby SWD A&K (a w tej cenie, to idzie je zrobić na bóstwo) i inne "tanie" snajperki.

 

Ja już dawno nie mam "snajperki" i biegam z G36 [JG], więc nie mam też "najdroższego". :wink:

Link to post
Share on other sites

Hmm. Moim zdaniem da się zrobić " para snajperkę " z tego : http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4238 . A w tym ( mam identyczną emkę tylko inne okładziny ). Nie wymieniłem w tym nic a skuteczny zasięg to 60-65 metrów. Krążą plotki , że wystarczy wymienić lufe i gumke and zasięg skuteczny wzrasta do tych 70m. A jeżeli to Ci nie wystarcza to mocniejsza sprężyna np m130 da Ci ze 430 FPS i jest pięknie .

Link to post
Share on other sites

Szukam snajperki w przedziale cenowym do 2000 zł , najlepiej mocny tuning + 550 fps + 70 metrów skutecznego zasięgu. Mam nadzieję że coś podsuniecie :)

 

Da się nawet powyżej 600 fps i chyba za mniej . Zagadaj do Trzmielora na pwt . :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Hmm. Moim zdaniem da się zrobić " para snajperkę " z tego : http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4238 . A w tym ( mam identyczną emkę tylko inne okładziny ). Nie wymieniłem w tym nic a skuteczny zasięg to 60-65 metrów. Krążą plotki , że wystarczy wymienić lufe i gumke and zasięg skuteczny wzrasta do tych 70m. A jeżeli to Ci nie wystarcza to mocniejsza sprężyna np m130 da Ci ze 430 FPS i jest pięknie .

 

 

Tak btw to nie wiem czemu większość myśli , że jak się ma mniej niż 500 FPS to już nie ma dobrego zasięgu O.o

 

 

UPSSSS to miał być edit

Edited by 4Fiter
Link to post
Share on other sites

A ja dla odmiany napiszę,że g3 tm/ca się świetnie na "snajperkę" nadaje.Szkielet tm uciągnął sp140,w -25 stopni i nie pękł :).A to wszystko dzięki przemyślanej konstrukcji body,i silnemu dociśnięciu komory hop-up do gearboxa,przez co drgania były przenoszone na body.Wszystkie twoje wymagania spełnia.550fps będzie bez problemu,70m spokojnie osiągniesz.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...