Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poszukiwane spodnie


Recommended Posts

Moje oliwkowe BDU od Helikona dożywają swoich dni po kilku latach użytkowania, pora pomyśleć o czymś nowym. A że moja znajomość spodni wojskowych i zbliżonych zatrzymała się na M-65, BDU i paru wersjach polskich US-ów więc proszę o radę co kupić przy podanych założeniach:

- spodnie w teren i do miasta, sezon od wiosny do jesieni

- kolor oliwkowy

- im więcej kieszeni tym lepiej

- rozporek zapinany na zamek (dlatego nie kupię kolejnej pary BDU)

- materiał zbliżony do Helikonowego NYCO z BDU (50% bawełna 50% sztucznego), ripstop absolutnie odpada, M-65 mają trochę za gruby materiał

- cena do 150 zł

- nowe

 

Proszę nie pisać rad typu "za te same pieniądze lepsze używane kontrakty", czcicieli ripstopów też proszę o powstrzymanie się od zachwalania ich zalet.

Link to post
Share on other sites

Propper Tactical Canvas. Z tym, że w specu oliwkowe są niedostępne, a google na pierwszy rzut oka nie znajduje w Polsce nigdzie.

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=50_61&products_id=8781&name=Propper_-_Spodnie_Tactical_Canvas_-_Zielony_-_Olive#!prettyPhoto

 

 

tylko z teflonem :rolleyes:

Skład dość marny, poliester 65% 35% bawełny. Miałem kiedyś spodnie produkcji MFH z takim składem, wykończyć się można było w wyższych temperaturach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...