Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zakup repliki - M85P


Recommended Posts

Dobra to mogę zrobić tak, że kupuje Cyme, a potem zbieram na porządnego elektryka, a Cyma będzie jako broń dodatkowa :wink: .

A jeszcze coś.Za ile kupiłbym już dobrego elektryka?

 

~330-350 zł - CM.028.

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites

Witam!

Z tego co pamiętam, to był dział na tym forum "dla zielonych", ale nie mogę go znaleźć, więc jeżeli w złym miejscu napisałem to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie tematu :wink: .

O ASG zacząłem już myśleć we wrześniu tamtego roku, jednak sytuacja finansowa nie pozwoliła na zakup repliki.

Polecono mi na tym forum shotguna Mossberg 590(coś tam coś tam), ale w tym roku zdecydowałem się na elektryka:

M85P

Wiem, że okularki powinnY być od Zielonej Pantery na allegro(SPECS), więc je kupiĘ ale mam parę pytań:

1.Czy jest to dobra replika?

2.Czy oprócz okularków powinienem jeszcze coś nosić?(repliki ok ~200 fps)

3.Czy sklep w którym kupujĘ jest ok?(czytałem opinie)

4.Jak "opiekować się" repliką?(wiem, żę codziennie przecierać mokrą szmatką)

5.Czy to prawda, że jak się psikniĘ do lufy WD 40 to poprawia osiągi repliki?

Proszę o odpowiedź :wink:

 

 

Ad 1 Nie, to nie jest dobra replika. bardzo szybko ci się posypie. Najtańsze repliki godne polecenia to Cyma 028, seria gietek od JG.

Ad 2 Przydadzą się ochraniacze na kolana , ewentualnie jakaś maska na bużkę. ( jaka, to już poszukaj sam)

Ad 3 Nie , jest to nędzny sklep. Sklepy polecane masz w zakładce sklepu na listwie wyboru działów.

Ad 4 Wystarczy przetrzeć raz na jakiś czas z kurzu, i po strzelance oczyścić z syfu i wyczyścić lufę suchą szmatką na wyciorze.

Ad 5 Psikanie WD40 (cz czegokolwiek innego) w lufę spowoduje dwie rzeczy:

1 zafajdanie smarem lufy, komory kopa i cylindra

2 mozliwe uszkodzenie gumki hopa

Więc psikanie czegokolwiek do fufy jest głupota.

I jeszcze tak dla formalności. Czy gogle lub okulary będziesz brał od Zielonego Pantery czy nie koniecznie muszą mieć one ATEST. Nieatestowana ochrona oczu może nie spełnić pokładanych w niej założeń.

Link to post
Share on other sites

Winiat ja mówiłem o ciut tańszych a ty mi tu wyskakujesz z 400 złociszami...

 

Chłopie, ludzie Ci tu pomagają, a Ty jeszcze problemy robisz. Zrozum, za mniej niż 350 polskich złotych nie kupisz dobrej repliki elektrycznej.

Link to post
Share on other sites

Didi wiem, bardzo mi pomagacie, naprawdĘ :wink: .Doceniam to, tylko bardzo mnie denerwuje brak pieniędzy :icon_cry: .

Chyba zostanę przy tych klockach cymy.A jaki Waszym zdaniem jest najlepszy?Czym one się różnią?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Didi wiem, bardzo mi pomagacie, naprawde :wink: .Doceniam to, tylko bardzo mnie denerwuje brak pieniędzy :icon_cry: .

Chyba zostanę przy tych klockach cymy.A jaki Waszym zdaniem jest najlepszy?Czym one się różnią?

 

Obudową. CM.030 to Glock 18c, CM.121 to Desert Eagle, CM.122 to Sig Sauer P226, a CM.123 to Colt M1911.

Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze Beretta na gaz STTI za ~85zł. Pistolet ma trochę więcej fps bo 300. Nie popsuje się bo budowa prosta jak cepa. Wrócę na temat strzelby. Człowieku, pompka to świetna sprawa. Ostatnio na strzelance miałem z sobą strzelbę i nie czułem się gorzej od tych z Aegami. "Zabiłem" podobną ilość przeciwników co z aegiem czy snajperką. A to że koledzy mają nieatestowaną ochronę oczu to ich sprawa. Są głupi i na twoim miejscu zmienił bym środowisko, jeżeli nie da się im przetłumaczyć że na oczach się nie oszczędza. Na szpeju, replice można. Na ochronie nie.

Link to post
Share on other sites

Gaz mnie w ogóle nie interesuje, ponieważ ciągle trzeba kupować gaz no i w zimie niektóre typy gazów zamarzają :wink: .

Sam już nie wiem czy strzelba, czy glock.

warat - jest, ale nie ma.Ja szukałem czy jest dostępny w sklepie i w żadnym nie ma ;/

Edited by MrPr0Gamer
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...