Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolety sprężynowe


Recommended Posts

Tak, wiem że ze sprężynowych replik najlepsze są shotguny, czytałem poradnik. Lecz jeżeli mielibyście polecić pistolet to jaki? Zależy mi na dużej mocy, dobrych osiągach i co najważniejsze, na jakości repliki.

Dzięki.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Ja mogę polecić M47a. Mam tydzień i osiągi zadowalające. Z 35m trafiłem ze spokojem w pudło 31cm x 24cm na kulkach 0.25g i lunecie z zestawu.

Mam M47a a to wersja z kolbą, M47b będzie dla Ciebie lepsze bo jest bez kolby i z poręcznością nie będzie źle.

Oczywiście pistolety też mogą być dobre, ale z nich nie strzelałem.

Link to post
Share on other sites

W pytaniu o pistolet sprężynowy ludzie polecają gazowe i elektryczne :D. Czemu nikt nie polecił jeszcze cm.28?

Polecam emkę KWA, nie ma lepszej repliki na świecie. :icon_biggrin: Nawet jak masz 200zł to i tak dozbieraj bo się nic innego nie opłaca i wszystko inne jest be. :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Cóż zastanawiałem się też nad gazowym, jednak podobno zimą są problemy =/ !!!

 

I na ile starcza GG do replik? Bo najtańszy nie jest.

Tanie Beretty od STTI (~80-90 złotych) nie mają problemów zimą, a oferują lepszy zasięg i celność niż znaczna część popularnych pistoletów sprężynowych. A co najważniejsze - mają półautomatyczny tryb ognia. Jedynie trzeba uważać na magazynek - ładować go z wyczuciem (chodzi o siłę) i nie rzucać nim.

 

W tej replice Greengas wystarcza średnio na 1500-2000 strzałów, przy czym w temperaturze poniżej zera ta liczba może się sporo zmniejszyć.

Link to post
Share on other sites

Posłuchaj rady @Logana!

- replika Beretta,

- zapasowy magazynek,

 

lub dozbieraj "kasę" i posłuchaj rady @Dexterkraka

(...) Czemu nikt nie polecił jeszcze cm.28?

- AK-47.

 

(...) Muszę się zastanowić pomiędzy pistoletem bo bardziej jest poręczny od shotguna.

Jesteś w błędzie. Primo, strzelba ma dłuższą lufę, a więc i zasięg i skupienie lepsze od pistoletu. Secundo przeładowanie strzelby, jeśli dojdziesz do wprawy, jest zdecydowanie wygodniejsze i szybsze od przeładowania pistoletu.

Pistolet sprężynowy, to porażka, chyba, że dla "lansu" P38, albo jako broń "ostatniej szansy" COLT-25. :maniak_jezyk:

 

Jeśli uprzesz się przy "springu", kup na początek M47, lub jeśli chcesz bez kolby, to Remington (z tą mocą nie nadaje się do CQB).

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Nie kupuj "używki"!!! Ceny strzelb są na takim poziomie, że nie warto ryzykować, tym bardziej, że była uszkodzona. Wydasz pieniądze i będziesz żałował!!!

Podałem Ci link do M47, na prawdę niezła replika na początek przygody z ASG. Najtańsza replika jaką można polecić z czystym sumieniem. :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites

W pytaniu o pistolet sprężynowy ludzie polecają gazowe i elektryczne :D. Czemu nikt nie polecił jeszcze cm.28?

Dexter, czasami ludzie polecają coś innego, bo nie zawsze taki wybór (jak z tematu), to dobry pomysł. Autor może jeszcze nie mieć pojęcia o "innych możliwościach", które dadzą jeszcze więcej frajdy. Ach piszę jak potłuczony, ale mam nadzieje, że mnie zrozumiałeś. :wink:

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...