Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bateria w cm.028 szybko pada


Recommended Posts

Witam.

Mam problem z cm.028 tracictal a mianowicie po załadowaniu baterii (pierwszy raz 7h i później też tyle ) strzelam przez 25 min i i broń przestaje strzelać .

Nie jest to tak że zaczyna po jakimś czasie spowalniać tylko nagle przestaje strzelać .

Jak załaduje to sytuacja się powtarza.

Karabin jest nowy zamówiłem go na Tajwangun.pl w tym tygodniu.

Proszę o pomoc.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Nie kombinuj, masz 14 dni na zwrot zakupionego towaru. Oddaj im, po czym zakup nową sztukę.

 

Inna możliwość, to reklamacja z niezgodności towaru z umową, masz prawo żądać naprawy bądź wymiany na nową sztukę.

 

W obu przypadkach nie ponosisz kosztów.

Na gwarancję się nie powołuj.

Link to post
Share on other sites

A w ofercie sklepu- jak byk, wytłuszczona, czerwoną czcionką:

Na akumulator i ładowarkę dołączoną przez producenta do zestawu udzielamy wyłącznie gwarancji rozruchowej. Informujemy że akumulator z zestawu nie gwarantuje długiej i efektywnej pracy mechanizmu repliki.
Edited by PasQuda
Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz taką możliwość to najpierw pożycz od kolegi batkĘ i sprawdź czy wtedy jest wszystko ok. Jak będziesz miał pewność że to w tym leży wina to wtedy będziesz musiał kupić coś lepszego (mam na myśli LiPo) .

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Dziś strzelam i przestał po 15 min. Odłożyłem go sprawdzam za 30 min i znowu działa -cuda jakieś

W poniedziałek jadę go oddać bo jak kolega wyżej napisał do 14 dni można i spokuj.

Tak przy okazji ,czy wszystkie baterie które są dołączone do giwery w przedziale 300-500 zł są lipne ?

Edited by PatrykD3
Link to post
Share on other sites
A w ofercie sklepu- jak byk, wytłuszczona, czerwoną czcionką:

A, za przeproszeniem, co mnie obchodzi gwarancja? Toż piszę jak byk na końcu swej wypowiedzi "na gwarancję się nie powołuj". Nie dość, że koszta by poniósł, to jeszcze mu nie uznają. Rozwiązania, które zaproponowałem wynikają z ustaw, a nie z zapisów sklepu, więc sklep nie może ich ominąć.

 

Rób jak proponowałem - oddaj, albo reklamuj z niezgodności. Masz do tego prawo.

Link to post
Share on other sites

Post usunięty za łamanie zasad pisowni języka polskiego.

I jest to ostatnie ostrzeżenie. Kolejne post napisany po polskiemu będzie pretekstem do wniosku o czasową blokadę konta.

Arend

 

BTW: Jak osoby które nie potrafią bezbłędnie bapisać dwóch linijek tekstu kończą szkołę podstawową.

Zgroza.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

@PadrykD3, nie znam się na tym, ale może masz luźny któryś styk, posprawdzaj, wywal w pierwszym rzędzie bezpiecznik, a jeśli nic to nie da, to po prostu kup dobrą baterię. Wymiana repliki, to znowu batka stockowa, więc nic może się nie zmienić.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...