Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Polimerowa ładownica na magazynki do M4 ? ?


Recommended Posts

Kopie do kamizelki są może nie aż tak wytrzymałe i elastyczne, ale też dają radę z załadowanymi na full ostrymi. Z ersoftowymi sobie poradzą bez problemu. Jedyny problem jest że gumki wewnątrz trzymają się na jakimś elastycznym kleju bardzo delikatnie, więc trzeba kropelką czy superglue podkleić. Moje mam już 1,5 roku i bez problemów wszystko działa.

Link to post
Share on other sites

To masz wcześniejszą wersję :)

 

Uszy usztywniają ładownicę na kamizelce i ułatwiają wyjmowanie magazynka, jeśli składamy tandem to wydają się wręcz obowiązkowe.

No i wszystko najlepiej sprawdza się na sztywnych kamizelkach.

Edited by Hornet
Link to post
Share on other sites

Kupiłem jakiś czas temu zestaw podobnych (o ile to nie to samo) pseudofastmagów z ebairsoft:

 

http://www.ebairsoft.com/fast-magazine-pouch-p-2805.html

 

 

Działają cudnie, jednak jest z nimi jeden mały problem.

 

Otóż trzymają magazynki tak mocno, że już kilka razy przytrafiło mi się tak, że wyjmując odpowiednio wsadzonego lowcapa od Boyia w ręku została mi sama skorupa, a reszta magazynka raźno tkwiła dalej w fastmagu ;) Problem powtarza się w zasadzie na wszystkich pięciu lowcapach.

 

Innych firm nie sprawdzałem.

 

Hicapy, jak wiadomo, wyjmuje się bezproblemowo.

 

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Tylko to nie wina ładownic, a magazynków :).

Mi "fastmagi" doszły i pojawił się ten sam problem. Podklejenie izolką gniazda magazynka do skorupy załatwia problem :).

I tak jak TBM pisał, warto na nowo przykleić tę warstwę gumy po wewnętrznej stronie ładownicy, bo kilka wyjęć magazynka i zaczyna się odklejać.

Link to post
Share on other sites

Wnętrze magazynka do skorupy przykleiłem taśmą izolacyjną. Jeden pasek wystarcza i nic nie koliduje to z gniazdem karabinka.

A, no i jeszcze przyklejona jest do wnętrza gąbka z karimaty, tak by do skorupy mag wchodził na wcisk.

 

Btw. We wcześniejszym poście też chodziło mi o wnętrze magazynka, a nie o gniazdo ;).

Edited by Death_man
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

I ja dorzucę coś od siebie. Zamówiłem trzy komplety i w jednej z ładownic ukruszył mi się spodni ząbek trzymający taśmę do palsów, taśma łatwiej schodzi ale po zamontowaniu trzyma solidnie. Reszta prezentuje bardzo dobry poziom i gdyby nie ta jedna powiedział bym, że wzorowy jak na chińszczyznę. No i w moich egzemplarzach nie występuje problem wypadającej wewnętrznej gumki. Jak na 1/3 ceny jednej sztuki oryginału, to ładownice są w pełni zjadliwe.

Link to post
Share on other sites

Ano na takiej, że gdy w sytuacji awaryjnej nie masz dużo czasu, a musisz zmienić maga, to zamiast bawić się z odpinaniem klapy i wydzieraniem go z wiotkiej ładownicy - jednym ruchem szybko, łatwo i przyjemnie po prostu wyjmujesz magazynek. Fastmag nie ma zastępować zwykłych ładownic, lecz jedynie je uzupełniać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...