Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SCAR-kupić czy nie


Recommended Posts

Jestem poczontkującym airsowtowcem i chcę kupić replikę.Wypatrzyłe sobie http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/sc-01-dark-earth-boyi.html jednak niewiem czy jest to dobry wybór.Moje pytanie to kupić czy nie.Prosze oszybką odpowiedz.Z góry dziękuję.

 

Kiepski wybór, lepszą opcją jest SCAR-H od Boyi, ale wciąż w tej cenie dostaniesz lepsze repliki.

Link to post
Share on other sites

SC01 to ścierwo. Słabe osiągi i wygląd.

Z modelem SC02 czyli Scar H jest już inaczej. W stocku zasięg z 45metrów i bardzo ładne wykonanie. Wszystko było by cacy gdyby nie fakt kompatybilności magów tylko od VFC czyli koszt jednego mid capa do wydatek 90zł. Używam go i nie narzekam. |

Ale prawdą jest że w tej cenie są lepsze twory do kupienia.

Link to post
Share on other sites

@Wsputnik, "poczontkujący", z Twojego postu wynika, że dysponujesz znaczną "kasą", a przewidziałeś w swoim budżecie zakup okularów (gogli), czapki (hełmu), dobrych butów, rękawiczek?

Kup na początek coś tańszego, choćby AK74S [CM]? Na pewno będziesz zadowolony, a później, jak Ci się znudzi, łatwiej sprzedaż niż SCAR-a, bo to paskuda z kolbą w kształcie wielbłądziego kopyta... :maniak_jezyk:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

A gdzie dostane takiego scara-h bo do tej pory żadnego takiego nie znalazłem.

 

 

 

PS:Powała odliczyłem sobie już cĘen ,,osprzętowania mitarnego'' oraz ak mnie nie interesuje(ewentualnie wolę kupić jakieś m4).

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Jak masz ok. 800zł to pomyśl nad G36 C Aresa. Jak nie to CM003 (czyli G36 z Cymy) i do tego gumka HU + lufa precyzyjna. Na tanie M4 raczej szkoda kasy,zwłaszcza jak to jest Twoja pierwsza replika i zaczynasz z ASG.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

OFF ten Ares nie byłby zły ale z tego co widzę osiąga ok,340 FPS zaś proponowany przez nicknitro SCAR osiąga ok,390FPS.Ile tak naprawdę w terenie FPS-ów osiągały by te bronie oraz która będzie bardziej bezawaryjna?

 

 

Nazwy własne też zaczynamy wielką literą.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...