Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Ostatnio zacząłem poszukiwać boczniaka dla siebie. Wpadły mi w oko Colty. Tylko tu zaczynają się schodki - która marka? Wyczytałem, że najlepsze są repliki od TM, ale niedostępne na polskim rynku. Może Socom Gear? Tylko ile wytrzymują te repliki? Szczególnie podoba mi się http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=21_29&products_id=1283 oraz ten http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=21_29&products_id=1530

Link to post
Share on other sites

Do 4.3 chyba tak do 5.1 będzie za krótki.

 

kjujiczek ile razy cię prosiłem żebyś nie piepszył głupot, znaczy nie pisał czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia.

Magazynki do Hicap nie są zamienne z magami od 1911.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Nie powiedziałbym, że tylko. Glocki KWA są chyba najlepszym wyborem wg współczynnika jakość/cena/trwałość, jedyne co trzeba zmienić od razu to zwalniacz magazynka na metalowy. No ale chcesz Colta.

Zwrócę Ci tylko uwagę na dwa aspekty zakupu repliki pistoletu. Pierwszy to dostępność magazynków i tu do Colta nie powinno być problemu. Drugi problem to dostępność dobrej kabury. I tu problem jest, przy co bardziej fikuśnych i taktycznych wersjach. Dobrej kabury (kydex/polimer/plastik) potrzebujesz jeśli nie chcesz gubić magazynków.

Edited by Wukasz
Link to post
Share on other sites

Ja bazuję na swoich doświadczeniach a gaziaki trafiają na serwis z jednej przyczyny. Właściciela ;) Swoją drogą faktem jest, że mogło się coś zmienić, mój to już kilkulatek, z plastikowych czasów. Tylko dwie rzeczy mogą się dla mnie w nim zrypać. Zwalniacz maga się wytrze i opuści zawór w dół oraz wytrze się blokada zamka w tylnym położeniu. Reszta to debil właściciel. ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...