Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bojówki na co dzień


Recommended Posts

Witam, szukam, szukam i znaleźć nie mogę bojówek w kamuflażu amerykańskim, khaki lub ewentualnie beżowych, delikatnie zwężanych do chodzenia na co dzień. Znacie jakieś fajne modele ? Bojówek szukam tak do 250zł, bardzo proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Cena Helikona IMHO sporo za wysoka. Za tyle (ok. 200) można normalnie kupić Blackhawka i Tru-speca. A 5.11 za 155zł kupi :-P

 

W mojej opinii też cena tych UTP jest duża,ale ludzie jednak kupują i sobie chwalą ;)

5.11 za 150-160zł są,ale nie we wszystkich rozmiarach niestety,przeważnie po 230-249 chodzą już teraz,ale są świetne i warto w nie zainwestować.

Link to post
Share on other sites

Ale polecacie...

 

Przecież najprostszymi spodniami są przecież normalne BDU dostępne na allegro w dowolnym rozmiarze i kilku kamuflażach. Ceny od 20PLN za używane z demobilu do 150 za kontrakty nówki sztuki...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Oryginalne moleskiny to były jedne z lepszych spodni jakie miałem. Tyle, że było to jakieś 15 lat temu. Ale tak to pamiętam. Kancik, płaskie kieszenie cargo i wysoko umieszczone, wytrzymały materiał nie łapiący brudu, krój normalnych spodni (bez wysokiego stanu). Mniód. Aż się podjarałem zarzuconym linkiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...