Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G zielona gumka hopup czy łątwo się ją zakłada ?


Recommended Posts

Siema! Mam pytanie czy łatwo założyć tę gumkę co w temacie? Właśnie dzisiaj będę ją montował do kałacha boya. Miałem do czynienia z gumkami firmy guarder przezroczystymi podobno najtrudniej ją zamontować ale dałem radę więc z tą nie powinno być problemu nie ? Czy też jest taka delikatna?

Link to post
Share on other sites

Jest przyjemnie mięciutka ale też nie do przesady, spokojnie dasz sobie rady ;) W ogóle nie wiem co to za tendencja wmawiania ludziom, ze niedoświadczeni spiepszą sobie przezroczystego guardera, przecież to wystarczy trafić w rowek, delikatnie nasunąć na lufę, nasmarować z wierzchu smarem sylikonowym, wsunąć do komory i tyle.

Edited by eMBeKa93
Link to post
Share on other sites

Regulowanie hopka nie jest czynnością do której potrzeba pomocy. Zakładanie gumy też jest czynnością, którą każdy mężczyzna powinien umieć samodzielnie zrobić. W razie problemów, są odpowiednie filmiku które pomogą w doprowadzeniu sprzętu do odpowiedniego stanu i ułatwiające założenie gumy. :)

Link to post
Share on other sites

Spokojnie dałem radę i leci ładnie ;p Mówiłem już powyżej że zakładałem guardera i jakoś dałem radę i myślałem że tego podobnie się zakłada ale było o wiele łatwiej, praktycznie gładko wszedł w komorę i szczelnie wszystko się trzyma i podkręca bdb na kulkach 0,25g g&g pozdro ;p!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...