Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Low-cap Beta Project PMAG [MAGPUL]


Recommended Posts

Siemka. Szukałem na forum tematu o tych magazynkach, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć.

 

Szukam sobie nowych magazynków do repliki KWA LMT. Najbardziej z tych wszystkich podobają mi się magazynki MAGPUL'a. Widziałem że oryginalne PMAG'i mid-cap na 120 kulek kosztuje ok. 100 zł, co jest bardzo dużo. Nie mam takich budżetu żeby kupić takich 10 .

Znalazłem fajną ofertę 5 magazynków w zestawie z 185 zł co mi się bardzo podoba . Przeczytałem też gdzieś na forum, że są one po prostu z gorszych materiałów, a widziałem testy wytrzymałość z oryginałem, i

taki magazynek nawet nie spadnie wiec nie jest on potrzebny jakiś SUPER wytrzymały. Mowa mianowicie o Low-capie Beta Project PMAG http://zbrojownia.li...roducts_id=747.

 

Co sądzicie o tych magazynkach ? Czy będą dobrze podawać kulki ? Czy się nie rozpadną podczas strzelania ? Ogólnie czy je polecacie czy jednak odpuścić i inwestować w oryginały za 100 zł za sztukę, czy może wybrać w ogóle inne ?

Z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam Monster1270

screenshot20120702at184.png

 

P.S. Wiem że ten post był w kategorii ,,Szybkie pytanie, szybka odpowiedz", ale nikt tam nie zna odpowiedzi. Może ktoś tutaj będzie wiedział coś o tych magazynkach.

Link to post
Share on other sites

mam Pmagi "green lebel" magpula/stara(75kulek) a koladzy z zespołu właśnie zakupili te beta-project chwalą je nie narzekają, wizualnie na korzyść beta-project, ale nie tak dobre jak te pmagi 120kulkowe M-version.

Link to post
Share on other sites

Korzystam z magpuli (reali) wersji eco (za 25zł sztuka chyba). Trzymają się świetnie, jeden przeżył miesiąc po zgubieniu gdzie narażony był na deszcz, zimno... i nic, działa i podaje jak należy, rzucane na ziemie podczas zmiany, nic. Są tanie, nieziemsko wytrzymałe ;) Polecam jak najbardziej ;)

Link to post
Share on other sites

@monster kolega wyżej, napisał o prawdziwych magpulach. Te są naprawdę dobre. łatwo je czyścić. Nie ma problemów z podawaniem. Z beta projectów strzelałem osobiście i niestety poza zajebistym wyglądem, nie podają tak ładnie jak G&P czy prawdziwe magule. Zdarza im się zacinka - trzeba w nie puknać lub wyjąć trzepnąć i z powrotem podpiąć - no niestety dla mnie jest to nieakceptowalne zachowanie, więc je oddałem. Natomiast musze pochwalić je od strony wizualnej, bo kule w środku mimo tego ,że wiem ,że są sztuczne nawet przyglądając im się dłużej wyglądają jak prawdziwe... więc na półkę do ogladania nadają się jak najbardziej - albo do reko - do strzelania już mniej. Chyba ,ze trafiłem ,na wadliwą partię. Chciałbym żeby ktoś napisał ,że podają mu świetnie to kupię je jeszcze raz :)

Ps. Sprawdzałem ,na różnych kulkach - G&G, Madbull, Bioval.

Over.

Link to post
Share on other sites

@monster kolega wyżej, napisał o prawdziwych magpulach. Te są naprawdę dobre. łatwo je czyścić. Nie ma problemów z podawaniem. Z beta projectów strzelałem osobiście i niestety poza zajebistym wyglądem, nie podają tak ładnie jak G&P czy prawdziwe magule. Zdarza im się zacinka - trzeba w nie puknać lub wyjąć trzepnąć i z powrotem podpiąć - no niestety dla mnie jest to nieakceptowalne zachowanie, więc je oddałem. Natomiast musze pochwalić je od strony wizualnej, bo kule w środku mimo tego ,że wiem ,że są sztuczne nawet przyglądając im się dłużej wyglądają jak prawdziwe... więc na półkę do ogladania nadają się jak najbardziej - albo do reko - do strzelania już mniej. Chyba ,ze trafiłem ,na wadliwą partię. Chciałbym żeby ktoś napisał ,że podają mu świetnie to kupię je jeszcze raz :)

Ps. Sprawdzałem ,na różnych kulkach - G&G, Madbull, Bioval.

Over.

Ale Bieniekk napisał że ,,Korzystam z magpuli (reali) wersji eco (za 25zł sztuka chyba)", a prawdziwe magpule kosztują 100zł za szt. http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4129. Wersja Beta Project nazywają się eco wiec ja już nie wiem, czy zbierać i polowi kupować te oryginalne (http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4129) czy jednak kupować te co wyżej wymieniłem ? Co wy sądzicie ?

 

P.S. Czy może lepiej kupić jeden i wypróbować ?

Edited by Monster1270
Link to post
Share on other sites

Niezupełnie. Magpul robi swoje magi w 2 wersjach normlanej z polimeru i ekonomicznej zwanej przez nich "green label" które wg. nich są: wykonane z ekonomicznego ABSu prostszej konstrukcji i nie posiadają chropowatej powierzchni.

BP nie nazywa swoich magów eko.

Mam nadzieję ,ze się wyjaśnilo.

Over.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sam jestem użytkownikiem PMAGów od Beta Project (piaskowych) i używam ich z moim LMT Defenderem 4. Podają dobrze i póki co nie miałem z nimi problemów. Są naprawdę ładnie wykonane. Zdecydowanie lepsze od midcapów MAG czy tanich low capów ARES'a. Niemniej jak ktoś ma kasę to oczywiście niech kupi te za stówkę bo faktycznie są kapitalne.

Link to post
Share on other sites

Też już kupiłem. Są bardzo fajne. Lekkie, dobrze wykonane wszystko ok.

 

@Fear Factor

No wiesz może są kapitalne, ale dawać 100 zł za jeden magazynek ? Kurde trochę drogo i też bez przesady (jeszcze z nimi kontaktu nie miałem). Jeśli ludzi mówią że one są dużo lepsze od bety to na prawdę muszą być SUPER, bo same beta są super. No jak będę miał nadmiar kasy to kupie taki jeden wtedy zobaczymy :D

Link to post
Share on other sites

Posiadam 4 sztuki "tych za stówkę" (3 długie i 1 krótki) i potwierdzam, że są świetne. Żadnych problemów z podawaniem, wykonanie na najwyższym poziomie. W gnieździe siedzą idealnie. Dodatkowym plusem jest materiał wykonania skorupy - identyczny jak w magazynku od ostrej. Auto może po nim przejechać i nic mu nie będzie. Troszku drogo, ale raz na dwa miechy jednego kupić to nie tragedia :wink:

Link to post
Share on other sites

Posiadam 4 sztuki "tych za stówkę" (3 długie i 1 krótki) i potwierdzam, że są świetne. Żadnych problemów z podawaniem, wykonanie na najwyższym poziomie. W gnieździe siedzą idealnie. Dodatkowym plusem jest materiał wykonania skorupy - identyczny jak w magazynku od ostrej. Auto może po nim przejechać i nic mu nie będzie. Troszku drogo, ale raz na dwa miechy jednego kupić to nie tragedia :wink:

Chyba mnie przekonałeś :D Szczególnie tym ,,identycznie jak w magazynku do ostrej" Będę musiał zainwestować, bo chciałbym sobie porobić szybki reloading :D a z betą trochę się boje bo spadnie na ziemie i się rozwali, ale tutaj jak auto po nim przejedzie i nadal działa :D Tylko gdzie je kupić ??? Na asgshop.pl jest ale tylko wersja TAN/CB a ja potrzebuje Czarne, wiesz może gdzie są ?

Link to post
Share on other sites

Z magów które posiadam tylko krótki wypada sam. Długim trzeba minimalnie pomóc, np. poprzez szybkie odchylenie repliki w bok a la Chris Costa :wink:. Nie jest wymagane użycie rąk. Powodem może być również to, że głównie używam tego krótkiego maga, długie większość czasu siedzą w ładownicach. Może to kwestia dotarcia. No i znając życie, w różnych replikach będą się różnie zachowywać.

Link to post
Share on other sites

Dodam od siebie jedno.

Miałem już oryginalne PMAGi w DE. Zachęcony opiniami na zagranicznych forach dotyczących PMAGów Beta Project i okienkiem z nabojami kupiłem w Tiger111 pudełko 5 czarnych PMAGów. Beta Project chyba posiada pełną licencję - Pudełko posiada logo Magpul, Napisy PTS i hologram. Magazynki działają tak świetnie jak wyglądają. Cena bajeczna. Magazynki green label przy nich to kupa szmelcu.

 

Po dobrych doświadczeniach z czarnymi PMAGami, pełen euforii zamówiłem sobie na ASG SHOP jedną sztukę Beta Project w kolorze DE.

No i powtórka z rozrywki jak przy czarnych - miód, ale do pewnego momentu.

W chwili przypasowania maga do repliki okazało się że DE Bety w niczym nie przypomina koloru pozostałych oryginalnych akcesoriów w DE Magpula - jest bardziej oliwkowy niż ziemisty.

Z żalem i bólem w portfelu odesłałem magazynek do sklepu z prośbą o zamianę na oryginał.

Edited by Cervantez
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

A ja kupiłem jeden egzemplarz BP na spróbowanie i feler. Po załadowaniu 10 kulek i ich wyładowaniu poprzez zwalniacz kulek sprężyna została w miejscu :<

Teraz szukam sposobu, by rozwiązać ten problem.

 

EDIT:

Dodam, że wyjęcie i włożenie sprężyny nic nie daje. (Po odkręceniu kółka z napisem 80)

Przesmarowanie czystego magazynka też nic nie daje.

Edited by dr Ziolo
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam,

Jestem posiadaczem seri KWA LMT ale M4 CQB i mam takie pytanie czy PMAGI od Beta Project wejdą gładko w gniazdo i czy będą podawać dobrze, wcześniej miałem low capy od bojca i chodziło wszystko cud miód malina. :icon_smile:

Głównie mnie interesują Low-capy(PMAG) bo wiem że z midami są przeboje.

Pozdrawiam Oskar.

P.S Tutaj link do tych magów: http://azteko.pl/mag...ect-p-7784.html

Edited by otix96
Link to post
Share on other sites

Mam 6 czarnych właśnie z azteko. W KWA podają i siedzą idealnie. Szkoda że coś w nich lata po załadowaniu kilkunastu kulek ale i tak są super :icon_wink: w porównaniu z metalowymi leciutkie.

Ok, dzięki czyli warto super będę brał sobie te PMAGI. :icon_biggrin:

Edited by otix96
Link to post
Share on other sites

@Otix pamiętaj, że są to midcapy(a nie jak w tytule lowcapy) o niskiej pojemności :icon_wink:. Więc kulki są układane dwurzędowo :icon_smile:.

Czyli troszkę kaszka że tak powiem, wydawało mi się, że jak ma 75BB(mag) to będą się układać jednorzędowo :icon_smile:.

Czyli mogą być problemy z tymi magami jak układają się dwurzędowo?

Mam dylemat :).

Edited by otix96
Link to post
Share on other sites

Hmmm kurde nie wiem potrzebuje dobrych magów, którę się nie tną, interesują mnie low-capy(najlepiej PMAG).

Ale jak widzę te magi różnie wypadają, może ktoś jeszcze napisać opinie tych magów jak się sprawują?

Puloman w jakiej replice testowałeś te magi?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...