Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SZYNA MONTAŻOWA NISKA DO MP5


Recommended Posts

a tak sie zastanawiam, czy jak sie zainstaluje na niskiej szynie (na MP5) kolimator to tradycyjne przyrządy nie przeszkadzają w jego używaniu ?

 

Nie.

Zresztą te tradycyjne przyrządy celownicze to można o kant zada potłuc, są tak niskie, że w goglach na oczach nie da się celować :?

Link to post
Share on other sites
Zresztą te tradycyjne przyrządy celownicze to można o kant zada potłuc, są tak niskie, że w goglach na oczach nie da się celować
Czego to sie czlowiek nie dowie na forum... Uzywalem MP5 przez dwa lata i jakos tego problemu nie zauwazylem.

 

BTW - wysoki montaz marujowski pozwala na uzycie standardowych przyrzadow, bo ma "przelot" w linii celowania.

Link to post
Share on other sites

Cóż proponuje więc wysłać mail do firmy H&K i powiedzieć tym głąbom jak to zwalili system celowniczy w swoim pistolecie maszynowym.

Potem zaś skontaktować się z grupami AT na świecie i powiedzieć, że są partaczami bo mimo masek p-gazowych i gogli potrafią ich używać i celować.

 

Przepraszam za OT ale nie mogę wytrzymać gdy ktoś brak swoich umiejętności maskuje wyssanymi z palca problemami. Poza tym wprowadza w błąd przyszłych użytkowników.

Link to post
Share on other sites

Jesli celuje sie bez zamykania drugiego oka to obraz plamki jest nakladany na obraz przesylany do mozgu przez oko ktore ma czysta linie celowania :) Tak to mniej wiecej wyglada. Podobny efekt obesrwujemy w lornetce. Teoretycznie na chlopski rozum powinnismy widziec dwa na wpol polaczone kola, a widzimy tylko jedno. Jest to nakladanie sie obrazu.

Link to post
Share on other sites
Cóż proponuje więc wysłać mail do firmy H&K i powiedzieć tym głąbom jak to zwalili system celowniczy w swoim pistolecie maszynowym.

Potem zaś skontaktować się z grupami AT na świecie i powiedzieć, że są partaczami bo mimo masek p-gazowych i gogli potrafią ich używać i celować.

 

Przepraszam za OT ale nie mogę wytrzymać gdy ktoś brak swoich umiejętności maskuje wyssanymi z palca problemami. Poza tym wprowadza w błąd przyszłych użytkowników.

Hmm, przypuszczam, ze wiem na czym polega problem Wukasza, Olo czy tez Sonny'ego. Jak ktos uzywa dosc duzych gogli - np. uvex ultravision - to moze miec problemy. Mialem MP5A4 i niestety ze wzgledu na okulary korekcyjne zmuszony bylem uzywac tak wielkich gogli. Celowanie przy uzyciu standardowych przyrzadow nie jest wtedy latwe. Jakby nie bylo jest to problem jedynie w srodowisku airsoftowym, wiec racz powstrzymac sie z pewnymi komentarzami, ktorymi swiadomie lub nie, robisz z ludzi idiotow.

Link to post
Share on other sites

Niestety posiadałem wzmiankowane przez ciebie gogle, strzelałem też używając Bolli 800 oraz z maską p-gazową na łbie. Dalej nie rozumiem problemu.

 

Co do twojego komentarza to jak dla mnie stwierdzenie, że zacytuje :

Zresztą te tradycyjne przyrządy celownicze to można o kant zada potłuc, są tak niskie, że w goglach na oczach nie da się celować

jest samoczynny robieniem z siebie tego, czego robienie z ludzi ty przypisałeś mojej osobie.

Link to post
Share on other sites

1. Grupy AT maja do czynienia z ta bronia na codzien, wiec nie ma co kogokolwiek z nimi tutaj porownywac.

2. Jak by na to nie patrzec to airsoft jest pewnego rodzaju zabawa, wiec nie nalezy pewnych rzeczy brac tak doslownie. Krotko mowiac, dla przecietnego czlowieka strzelanie z mp5 ze stala kolba w duzych goglach nie jest zbyt wygodne(aczkolwiek nie niemozliwe).

3. Nadal uwazam, ze twoj komentarz mogl byc troche lagodniejszy. Staraj sie traktowac pewne rzeczy mniej doslownie.

Link to post
Share on other sites

Nie no jasne. Widziałem już wozaków tak opierających kolbę M-ki, że w normalnych warunkach albo straciliby zęby albo skończyli z wybitym barkiem. Widziałem wiele śmiesznych rzeczy, więc cóż może mnie zadziwić , że nie można dobrze celować z jednego z najpopularniejszych "pm'ów" na świecie. Już się "luzuje" zupełnie i nie zabieram głosu w temacie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...