Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki HeadShot


Recommended Posts

Na pewno na kulkach G&G 0,25 będzie troszkę mniejszy rozrzut. Jednym słowem - MASA kulek ma jedynie wpływ na zasięg maksymalny i zasięg skuteczny. Markowe kulki mają dużo mniejszą tendencję do zacinek. Jeżeli na innych kulkach (np. tych G&G) dalej będzie syfonowało, to wina leży po stronie giwery.

Edited by proteziaksaspl
Link to post
Share on other sites

Nawet z wyzerowanym HU kulki powinny na kilka metrów śmignąć, a z tego co tu wyczytałem (jeżeli dobrze rozumiem), kulki dosłownie wytaczały się z lufy, a na innych wszystko działało. Nie jest chyba możliwe, że przy zmianie wagowej kulek o 0,05g nagle replika przestaje nimi siać. Tyle mogę pomóc. Pewno dostałeś jakieś parszywe podróby, które zacinałyby się nawet w lufie armatniej. Problem zweryfikuj metodą prób i błędów - zdobądź jakieś lepsze kulki 0,25g i sprawdź.

Edited by proteziaksaspl
Link to post
Share on other sites

Dzięki koleżko za radę po prostu kupiłem tani badziew na próbę. Będę działał dalej. Pozdrawiam Michał

 

Ta kupiłeś tani badziew czyt. replikę z serii sportsline bo przecież sprawdzone JG/CYMA to zuoo i wgl. a dołożyć do Aresa to przeca tragedia.

 

Cała ta wasza rozmowa śmierdzi mi z daleka trolem i prowokacją.

 

 

 

 

 

I biorąc przykład z ciebie:

 

Ja używam kulek 0.25g w replice G36C od Aresa wcześniej używałem kulek G&G różnicy nie widzę w cale jeno cenowo HS lepiej wypadają. Replika strzela nadal celnie i na przyzwoitym zasięgu. Zero zacinek i problemów z podawaniem zarówno w RealCapach jak i w Hi-Capie (używając G&G kulka zablokowała mi mechanizm magazynka przez co musiałem rozkręcać i usterkę usunąć, na kulkach HeadShot nie miałem takiego problemu nawet przy bardzo długich seriach na ful auto podkręcając HC jednak powiedzmy że to wyjątek potwierdzający regułę lub badziewny HC który zbiera teraz kurz).

Tak więc polecam.

Pozdrawiam Vender.

 

 

 

EDIT:

Widocznie masz coś nie tak ze swoją repliką mi na kulasach 0.25 śmiga aż miło.

Edited by Vender
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kupiłem 2 paczki kulek Headshot 0,25 grama kierowany pozytywny opiniami i niską ceną kulaszek. Po wczorajszej strzelance powiem tak: what the fuck is this shit?!

 

 

Nie dosyć, że ten szajs wręcz perfekcyjnie zacinał się w midach, to jeszcze latał jak chciał, mimo zamontowanej precrury. Wcześniej siałem na 0,25 g G&G, więc mam porównanie. Zero zacinek i kulki idą jedna za drugą jak po sznurku. Pierwsze i ostatnie śliwki Headshot robaczywki.

Link to post
Share on other sites

kupiłem 4 paczki 0,25 na testy, żeby nie było - u 2 różnych dostawców i w różnym przedziale czasowym więc jak widać zależy wszystko od partii

1 paczka, dostawa 1 - zero problemów, replika m249 lufa stock, sr15 lufa stock

2 paczka, dostawa 1 - zero problemów m249 lufa stock, m16 lufa stock, sr15 lufa stock

3 paczka, dostawa 2 - zacinki (3 na pół paczki przemielonej) w sr15 lufa stock, reszte wsypałem do boxa minimk :icon_smile:

4 paczka, dostawa 2 - zacinki (w sumie koło 10 na pół paczki kul) w m249 lufa stock, m16 lufa stock, sr15 lufa stock, SR25 preca 6,03, g36 lufa stock . Testowałem na wielu replikach by mieć pogląd czy to wina magów,replik czy kul :icon_smile:

magazynki: mid capy różnej maści (stary,pj,boyi,ca), hi capy (pj,boyi,ca,src) no i box pj. magi podawały dobrze, nic sie nie cięło, za to problem był w blokowaniu w samej komorze hu

 

Lufy oczywiście czyste przed strzelaniem. Do precy na pewno nie polecę kul 0,25. Podobno 0,28 są lepszej jakości (ale ich w ofercie nie widziałem). 0,25 przestaje kupować, dla testów wezmę jeszcze 0,2 i zobaczę jaka będzie różnica (normalnie używam kul King Arms, Mad Bull, G&G więc porównanie mam)

Edited by mike88
Link to post
Share on other sites

W swojej giecie używam 4 midów UFC i 2 Dboyi. Na 0,25 g G&G najmniejszego problemu, zero zacinek w magach i i replice. Natomiast kulki Headshot już w szybkoładowarce mi się zacianały jak nabijałem magi. Plus jest taki, że żadna kulka Hedshot nie zacięła mi się w lufie. Dobrze, że mam hicapa, to jakoś je wystrzelam. Ale zero eksperymentów, teraz jeno G&G.

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam! Kulasy są tak piękne, że w szybkoładowarce się zacinają od czasu do czasu. Replika nie jakaś specjalna CM.028 więc mogło być pięknie, bo w końcu powinna chińszczyzna chińszczyzną produkowaną specjalnie dla Polski siać pięknie, a tu dupa. Nie wiem jak to możliwe, ale raz kulka mi się tak zacięła, że gumka HU się podwinęła i musiałem przełożyć na nową.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...