Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki HeadShot


Recommended Posts

Niż Gunfire czy PJ mogą być lepsze. Cenowo jednak stoją też wyżej. Proponuję zakupić kulki G&G, które w gunfire.pl są nieznacznie droższe niż HeadShoty.

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152193714-G-G-0-25g-1kg-pack-BB.html

 

Jeżeli przyciągnęła Cię przesyłka, która na allegro jest darmowa kup większą ilość na dłuższy czas. Jak nie masz sam zrzuć się z paroma kumplami po paczce a wtedy ta przesyłka przestanie być odczuwalna. Zrobisz jak chcesz, ale moim zdaniem najlepsze wyjście to dobre i sprawdzone. Nie ma co "truć" repliki...

Link to post
Share on other sites

A używał ktoś tych kulek w ogóle że się wypowiadacie na ten temat ?

Nie ?

Tak myślałem, nigdy nie miał, a będzie wywody tu tworzyć.

 

Tak się składa że używam tych kulek i są one bardzo dobre i nadają się zarówno do zwykłych luf jak i precyzyjnych ( kolega używa już ich dosyć sporo czasu i sobie chwali tak samo jak ja ).

Tak więc nie wiesz nie wypowiadaj się szczególnie na tematy w których jesteś zielony.

 

Spokojnie możesz brać te kulasy.

Link to post
Share on other sites

A powiedz jeszcze czy masz jakieś porównanie powtarzalności strzału,zasięgu do np. wymienionych wyżej G&G?Według mnie jest tak:lepiej dopłacić i wziąć sprawdzone przez wielu kulki o których się wie że się nie zatną w najmniej odpowiednim momencie i że nie trafi się kwadratowa kulka w paczce.

Link to post
Share on other sites

Używam Mp5 od JG w stoku , Przemieliłem 3 paczki 0.25 , jedną 0,20 i leci 4 paczka.Nie miałem żadnej zacinki spowodowanej kulkami HeadShot .Zapiaszczona lufa to nie powód zapchania przez kulke? Używam też je w sprężynie Desert Eagle od UHC taiwan , tam również nie miałem zacinek. Miałem Pj-ty strzelalem i raz trafiala sie dobra partia raz zła o czym się przekonałem.Teraz strzelam tylko z tych HeadShotów i nie wróce do PJ-tów ze względu na cene i odbiór na miejscu.

 

I nie rozumiem jak można porównywać kulki za 26zł z kulkami za 2x wiekszą cene.....

 

Jeśli ktoś ma zamiar kupić a się wacha , kup paczkę przetestuj i się wypowiedz,ja jestem z nich osobiście zadowolony i polece każdemu. Jedyny minus do czego moge sie doczepić to że nie ma w wadze 0,23 która by mi najbardziej odpowiadała.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie panowie, ja nawet nie miałem głębszego zamiaru ich kupować, chciałem się tylko dowiedzieć jak wypadają w porównaniu do kulekt bardziej popularnych ;)

Aczkolwiek z tego co widzę, to opinie użytkowników są pozytywne, więc chyba kupię paczkę i przetestuję i porównam do G&G.

Link to post
Share on other sites

Odświeżę nieco temat.Po dostaniu próbki kuleczek,stwierdzam że naprawdę dają rade.Przy rozcięciu kulki niema pęcherzy powietrza,struktura jednolita,podobnie jak gunfire rocket's z tym że rocketsy są twardsze.Natomiast co do lotu kulek,jest na poziomie G&G.Replika użyta do testów SR-25 ,560 fps,precka 6.03 wyczyszczona przed testem,gumka guarder czarny. Pogoda, delikatny wiaterek, 2 m/s.

Link to post
Share on other sites

Porównywałem próbki tych kulek jakie otrzymałem od tej firmy z kulkami jakie mam obecnie w domu.

 

Jeśli chodzi o przechodzenie przez midy to:

KA>G&G>GF Rockets Bio (nowa seria, brązowa), na tych kulkach 0 zacinek w midach Cymy, dalej HeadShot i Guarder.

Jeśli chodzi o to jak te kulki latają:

G&G>KA>HeadShot>GF Rockets Bio>Guarder

Link to post
Share on other sites

Dostałem testowe 400 kulasów i muszę przyznać, że śmigają na prawdę pięknie.

Porównywałem Z o25, G&G w replikach G36c Ares z lufą precyzyjną PDI 6,01 i Scarem-L od AGM z lufą CA 6,04.

Szczerze powiedziawszy Headshoty leciały tak samo jak G&G, nie dało się zauważyć większej różnicy, brak zacinek w lufie/w magazynkach.

Pewnie zostanę przy tych kulasach przez dłuższy czas, polecam :)

Link to post
Share on other sites

Ja też miałem okazję strzelać na tych testowych kulaskach :icon_biggrin: Powiem, że strzelają pięknie ale może nie tak dobrze jak G&G. Pewnie to z racji tego iż mam full stock rk-02. Jakość porównywalna co do G&G ale jednak z minimalnym plusem na rzecz G&G bo czasem było widać, że jakoś ta kulka śmiesznie leci :icon_biggrin: Ogólnie polecam jak ktoś chce wydać 5zł mniej niż za G&G.

Edited by fusi
Link to post
Share on other sites

Witam, jestem tu nowy. Zakupiłem nie dawno Headshoty wagi 0.25g, Dotychczas użyłem 0.20g Blastera.

Moja replika około 370 fps-ów G36C od A/S (Action Sport Games) (stockowa)zaczeła pluć kulkami na 20 cm albo co 5 naciśnięcie spustu wystrzelić jędną lub 3 albo cztery kulki. Magazynek Hi-Cap też nie chce się nakręcić i spuscza zębatkę. Mam pytanie czy replika moją nie toreluje 0.25? Dodam że po naładowaniu 20 od Blastera nie zacina się.

Pozdrawiam Michał

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...