Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Przyszedł czas i na mnie aby założyć nowy wątek w tym dziale :icon_smile:

Towarzysze; chciałbym kupić klamkę, która jak najlepiej odwzorowuje oryginał, czyli oznaczenia, waga i wykonanie takie same jak w ostrym. Mimo, że nie będę z takiej repliki często korzystał, to jednak nie może się rozpaść po wystrzeleniu 1000 kulek.

 

Interesuje mnie: GLOCK 17 (tylko i wyłącznie 17), P99 i w ostateczności 1911 (z wyjątkiem hi-capy). Ewentualnie mogą być inne repliki z charakterem, jak np. P226 czy USP (poza Berettą-nie mój styl).

Z góry odpadają chromowane cacka, rewolwery oraz repliki ksc/kwa za brak oznaczeń na korpusie (wiem, że TM w tej kwestii też pozostawia sobie wiele do życzenia, ale przynajmniej do niej można łatwo dokupić guarederowskie konwersje).

Co do budżetu: nie mam określonej kwoty jaką chce na to wydać, jednak nie kupię repliki za 2 kółka - to byłaby przesada.

Zasilanie: oczywiście gazówka.

Cy byście mi polecili? Jakie są wasze opinie na ten temat?

Z góry dzięki.

 

P.S. repliki mogą być używane.

Edited by Ray~
Link to post
Share on other sites

Chodziło mi o Polskę. Ściągając z zagranicy nie dość, że nie będę miał gwarancji, to jeszcze wyjdzie wraz z konwersją dość sporo. Za używanego glocka + 450zł za części jeszcze bym jakoś przełknął, ale ponad 1000zł za zabawkę, to chyba przesada.

Edited by Ray~
Link to post
Share on other sites

Polecanie WE to taka forma złośliwości czy coś w tym stylu?

 

Ale to i tak wychodzi grubo ponad 500zł bez konwersji. Jeśli chodzi o glocka to chciałbym się zmieścić ze wszystkim do 850.

 

Czyli tak: chcesz jednocześnie tanio, dobrze i na miejscu a do tego z gwarancją i szybko? No to nie ma takiej repliki. Nie chcesz klocka TM? Nie kupuj. Ale prędzej czy później będzie zgrzytanie zębów.

 

 

Kolego doradzający P99, jak widzisz niedostępny. Z reszta zamek z plastiku (choć ślicznie zrobiona klamka).

Link to post
Share on other sites

Czyli tak: chcesz jednocześnie tanio, dobrze i na miejscu a do tego z gwarancją i szybko? No to nie ma takiej repliki. Nie chcesz klocka TM? Nie kupuj. Ale prędzej czy później będzie zgrzytanie zębów.

Gwarancja być nie musi, Chodziło mi o to, że wywalając tyle pieniędzy, gwarancja już mogła by być...

 

 

Jak już pisałem w pierwszym poście-ksc/kwa odpada ze względu na brak oznaczeń na korpusie.

Poszukam używanego glocka od TM-to chyba będzie najlepszy wybór.

 

P.S. Miał ktoś w rękach P99 od umarexa? Oprócz tego, że jest za lekki ma jakieś wady? Jak ma się sprawa z oznaczeniami i wykonaniem?

Edited by Ray~
Link to post
Share on other sites

W takim razie zostaje tylko G17 TM jeśli chodzi o najlepsze odwzorowanie.

 

Mam jeszcze jedno pytanie: w przedziale do 400zł da się kupić w miarę porządnego Colta 1911? Wymagania: metalowy, na GG i aby był wytrzymały-ma się nadawać na strzelanki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...