Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najlepsze LIPO


Recommended Posts

Sęk w tym ,że nie potrzebujemy w airsofcie najlepszych LiPo (ich koszt jest całkiem wysoki), całkowicie wystarczające są dla nas LiPole z niższej półki modelarskiej - Turnigy, Redox.

Link to post
Share on other sites

W asg różnic między lipo raczej wielkich nie ma. Najlepsze na pewno są modelarskie. jakościową stoją one ponoć tak: Turnigy nanotech, Turnigy, Zippy itd. Redoxy czytałem, że też polecane.

 

Ja używam Turnigy 7,4V 2200mAh 2S od paru tygodni - uciśnięte przez lufe i pod tym naciskiem wybięte w kształt łódeczki i na razie wszystko ok, póki co jeszcze nie ładowałem i zobaczymy jak się będzie dalej zachowywać, ale spodziewam się, że będzie ok, bo pisałem z ludźmi, którzy używali lipo firmy firma i przy uciskaniu wszystko działało ok. Pisałem z ludźmi używającymi "jakiś" lipoli i działały jak należy.

Link to post
Share on other sites

Turnigy Nano-Tech w modelarstwie to największy Crapp.

W śmigłowcach po 5 minutowym locie bateria nie chce wyjść z ramy modelu - taka jest spuchnięta.

Bateria jest gorąca a w ręce sprawia wrażenie że się wszystko w niej gotuje :).

 

W ASG gdzie prądy są niższe baterie tej serii działają poprawnie, nie mniej jednak po roku użytkowania opór wewnętrzny jest na tyle duży że bateria naładowana na balanserze pokazuje 4,2V na celę a mimo to ma problem z naciągnięciem M130 Guardera. Po prostu nie oddaje prądu o odpowiednim amperażu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...