Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

swd dragonow


Guest karolxxx5

Recommended Posts

Guest karolxxx5

Mam 10 lat i chciałbym se kupić swd dragonow sprężynowy czarny i czy będę miał siłę żeby przeładować

 

dane:

wykonanie:metal+ABS.

FPS:490 ale gościu dodaje sprężynę czyli 690 FPS.

producent:A&K

pojemność magazynka:60 Low-Cap

 

proszę o odpowiedź :icon_lol:

Link to post
Share on other sites

Powiedz najpierw za ile chcesz go kupić , bo sądząc po zdaniu "gościu dodaje sprężynę czyli 690 fps"to od kogoś go od kupujesz.

A co do repliki siłę może będziesz miał ale moim zdaniem trochę za młody jesteś. Sam mam 16 lat i boje się , że zrobię komuś krzywdę 500 fps . Na początek kup sobie jakiegoś aega lub pompkę .

Edited by Reegz
Link to post
Share on other sites

Oprzyj sobie kolbę na podłodze i wskocz na suwadło :icon_lol: Czy aby 500fps (czy nawet te 690 :icon_eek2: ) to nie jest troszeczkę za dużo jak na 10'cio latka ?

W nieskończoność mogę Ci wymieniać argumenty dlaczego nie powinieneś sobie kupować tej repliki np.:

-Jesteś za młody by posiadać taką replikę( o zezwoleniu rodziców już nie wspomnę)

- Replika jest dla Ciebie na pewno zbyt Ciężka(chyba że jesteś jakimś koksem to co innego :hahaha: )

- Nie wiem czy wiesz ale jest ona w skali 1:1 czyli ma 122cm, ja mam 179cm wzrostu a posługiwanie się nią sprawia mi czasami problemy.

- Jeśli uda Ci się założyć tą mocniejsza sprężynę to tak horrendalnie mocna repliką możesz dokonać zniszczeń lub kogoś zranić przez nieumyślne jej zastosowanie.

Itd.

 

Jedyny pozytyw jaki widzę to że zainteresowałeś się tym sportem i mam nadzieje że wytrzymasz te parę lat zanim na serio się za to weźmiesz...

 

Myślę że odpowiednią repliką dla Ciebie będzie coś z półki tzw. "Zabawek odpustowych"

 

Pozdrawiam,

Szpaku

Edited by Szpaku03
Link to post
Share on other sites

Zakładam, że rodzice są nieświadomi wszystkiego. Wróć proszę na lekcje języka polskiego.

Dragunow jest o wiele dłuższy od M4 i domyślam się, że jest to Commando albo CQB, wtedy SWD jest dwa razy dłuższy.

 

"a koxem to jestem XD" - Pics or didn't happen.

 

A Szpaku03 opisał wszystko bardzo precyzyjnie.

Link to post
Share on other sites

TEN TEKST TO PODPUCHA, NA KTÓRĄ DALIŚCIE SIĘ NABRAĆ! JUŻ NIE JEDEN TEMAT BYŁ W TYM DZIALE TYLKO PO TO, ABY NAROBIĆ TROCHĘ SZUMU.

 

A jeśli się mylę, to dzieciakowi już odpowiedzieliście na jego pytanie, więc nie ma sensu dalej ciągnąć wątku.

Edited by Ray~
Link to post
Share on other sites

Jak już bardzo chcesz się z kimś strzelać z 690fpsów to proponuje byś najpierw zrobił tak. Pomyśl z jakiej minimalnej odległości jesteś gotów do kogoś strzelić. Potem daj replikę dla kumpla (albo ojca skoro rodzice ci pozwalają, on przynajmniej naciągnie tą armatę) a samemu odejdź na tą minimalną odległość. Odwróć się do ojca tyłem i wypnij dupsko. Następnie niech ojciec Ci w nie strzeli. Mam nadzieje, że jesteś na tyle inteligenty by sam wyciągnąć wnioski z testu.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
Guest karolxxx5

Ej no wiem sory jestem mały lubie strzelać i mam do wybrania swd dragonow i M4A1 Full metal S.I.R. a ta m4 colt nie da normalnie sie trafić w cel :icon_cry: potrzebuje czegoś mocniejszego więc uszanujcie to że jestem młodszy i traktUjcie mnie jak rówieśnika. :icon_razz2:

a uwagi piszcie troche grzeczniej :icon_cry:

Link to post
Share on other sites

Ej no wiem sory jestem mały lubie strzelać i mam do wybrania swd dragonow i M4A1 Full metal S.I.R. a ta m4 colt nie da normalnie sie trafić w cel :icon_cry: potrzebuje czegoś mocniejszego więc uszanujcie to że jestem młodszy i traktójcie mnie jak rówieśnika. :icon_razz2:

a uwagi piszcie troche grzeczniej :icon_cry:

 

Jeżeli chcesz być traktowany lepiej na forum to zacznij stosować zasady gramatyki. A pieniądze które masz odłożone na replikę wydasz je lepiej kupując lody kolegom i koleżanką z podwórka.

Link to post
Share on other sites

Masz trochę przecinków - ,,,, .

 

Nie wiem kto Cię wpuści na strzelankę z tak mocną repliką,ale ok. Chcesz to sobie kup,odpowiedzi już dostałeś. Nie wiem po co potrzebujesz czegoś mocniejszego. Do fajnej gry 350-360fps spokojnie wystarczy. Zaczynam wierzyć w to,że to jakaś prowokacja.

Zamykam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...