Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bronie i opinie


Recommended Posts

Witam ,

Mam mały dylemat a mianowicie ,już w tym tygodniu ja i moi koledzy kupujemy broń i zaczynamy historię z asg:).Wracając do tematu mam problem z wyborem broni a mianowcie między:

1.AKS 74 rk-02 boyi

2.CM031c

3.CM031

Co polecacie z tych sprzętów ,który by był najlepszy z nich... Chodzi o moc i wykonanie.Proszę o wasze opinię co wybrać..

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No bywa... jestem "świeżakiem" i po prostu napisałem broń z przyzwyczajenia.. Yhy rozumiem .. czyli widzę wszyscy za rk-02 w tym przypadku.. a ktoś może miał tą bron i może o niej się wypowiedzieć?? I co z baterią ,odrazu do wymiany?

Edited by m3dykk1
Link to post
Share on other sites

Jak towar się pojawi to cena wzrośnie,więc na to akurat nie patrz. Gunfire ma tak,że jak znajdziesz w jakimś sklepie taniej coś i jak dasz im o tym znać (link itd.) to zmniejszą cenę,ale towar musi być dostępny w tamtym sklepie.

Link to post
Share on other sites

Hehe :icon_wink: Tak Ci się tylko wydaje. Powiedz coś takiego jak Ci np. ceny warzyw podniosą w Twoim supermarkecie "tak nie można,cena to cena"...

 

To zależy od kursu dolara i chyba od cła jakie im dowalą. No,a jak np. tylko oni mają w danym czasie te repliki to też mogą sobie ceny zwiększyć :icon_wink:

 

Btw. popatrz sobie na ceny tej repliki w specshopie,redberet,gunfire.

Link to post
Share on other sites

Nooo właśnie widziałem.. stoją tak około 550zł i zawsze mnie dziwi ,dlaczego na zbrojowni jest taka niska cena w porównaniu do innych.. No zobaczymy ,mam nadzieję ,że jak powiększą to minimalnie a najlepiej wogóle. xDD ,bo replika naprawde jest godna uwagi.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...