Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bronie i opinie


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem czytałem.. o tym sklepie już mam wybór.. zdecydowane.. biore rk-02 boyi z gunfire trrudno dam to 43zł więcej ale będe pewny ,że chociaż będę miał tą replike... ;) mój kuzyn zamawia cm028u a drugiemu już przyszło g36 jg ,nawet strzelałem zajeb..sta sprawa :P.To tylko czekać ;) na mojego boyi i się bawić ;).Dziękuję wszystkim za pomoc.;)

Link to post
Share on other sites

Wiem czytałem.. o tym sklepie już mam wybór.. zdecydowane.. biore rk-02 boyi z gunfire trrudno dam to 43zł więcej ale będe pewny ,że chociaż będę miał tą replike... :icon_wink: mój kuzyn zamawia cm028u a drugiemu już przyszło g36 jg ,nawet strzelałem zajeb..sta sprawa :icon_razz:.To tylko czekać :icon_wink: na mojego boyi i się bawić :icon_wink:.Dziękuję wszystkim za pomoc. :icon_wink:

 

 

To po co chcesz replike jak mówisz ze szkoda ci kasy ? jak Szkoda ci kasy to po co kupujesz replike wydaj na inne rzeczy.

 

Jak chcesz sie strzelać na poważnie a nie jakims pistolecikiem 150fps co spada 1m dalej to musisz miec przynajmniej 350zł max 400.

Link to post
Share on other sites

Czytałem o tym sklepie i dlatego kupiłem replikę na gunfire...A kasy mi nie szkoda.. tylko jak jest okazja ,to chciałem ją wykorzystać.Znalazłem opinie o sklepie i przeczytałem ,temat tutaj na forum o niem.. No i nie kupiłem.Wybrałem Gunfire.. i broń już jutro leci do mnie..Minus25 czytałem... niestety nie mam tyle czasu ,żeby każdy temat przeczytać .. zawsze używam opcji szukaj tylko,ale i tak wole założyć temat ,żeby inni się wypowiedzieli.Można zamknąć.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...