Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KWA RM4 ERG


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Informację tą mam od ASG Shop. Spytałem się ich kiedy sprowadzą nowe repliki kwa i odpisali mi że na razie jest to nie możliwe bo nie ma europejskiego dystrybutora. Tak czy siak czekać na nową replikę nie będę, chciałbym tylko dowiedzieć się jak replika się spisuje i jak podatna jest na tuningi. Trzeba by to poszukać na zagranicznych forach gdzie już te emki są, niestety angielskiego nie znam, jakby ktoś poszukał takich informacji będę wdzięczny. Jeżeli replika jest w porządku to zamawiam z WGC Shopu, kumpel który z chin zamawia już się zorientował że łączny koszt sprowadzenia to 1800zł.

Link to post
Share on other sites

Trzymam rękę na pulsie, bo sam jestem żywotnie zainteresowany tym tematem.

 

Nie mogę edytować, prosiłbym o scalenie.

 

No i jest prą państwa, temat na Arnies ma już dwie strony. Pierwsze wrażenia są... bardzo pozytywne! Ponoć kopniak mocniejszy niż w recoilgunach TM. Magazynki mają 30 albo 60 kulasów, można zmienić pojemność bez specjalnych narzędzi.

 

http://www.arniesair...g-series/page-2

Edited by OFF
zrobione
Link to post
Share on other sites

O magazynkach to nie nowość problem jest w tym, że po wypruciu 30/60 kulek z maga wystaje nam języczek i mam obawy czy np przy bardziej agresywniejszym użytkowaniu nie złamie się.

 

No i jestem ciekawy czy zmiana springa na mocniejszego da nam jeszcze większy odrzut bo na video widać było ,że system odrzutu jest zintegrowany z zespołem prowadnica-sprężyna

Link to post
Share on other sites

No właśnie o systemie odrzutu najbardziej chciałbym się więcej dowiedzieć, jak sobie poradzi z mocniejszymi springami. Chciałbym się też dowiedzieć czy zębatki rzeczywiście są mniejsze od standardowych. Także kto jest obcykany w temacie, wie gdzie szukać info proszę się dzielić nowymi wiadomościami.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...