Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń dla znajomego którego nie da się przekupić, że cm028 jest najlepszym rozwiązaniem


Recommended Posts

Witam, jak sam temat wskazuje chce cos uhm "udowodnić" mojemu znajomemu.

 

Chce on kupić "COŚ" takiego:

 

http://www.militaria.pl/crosman/karabinek_aeg_crosman_r76_pulse_%28sapr76%29_p5303.xml

 

Sam nigdy o tym nie slyszalem a dlugo sie juz strzelam, powiedzcie mi czy sie oplaca, co to wogole jest jakies bardziej dokladne dane bo nic nie pisze o gearboxie (prawie nic nie licząc opinii).

 

I pytanie - co lepsze... cm028 czy to coś ? Poleccie też inne bronie Jego budżet ok 350zł.

 

 

Dziękuję za szybkie odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Hmm dobra, co do tej broni juz zrezygnowal ale on nie che 028 bo chce ...

 

coś bardziej "cool" bardziej "call of dutowego" z większymi bajerami...

 

ktoś ma jakieś pomysły bo ja już wysiadam na ten temat :icon_razz:

 

poprostu coś bardziej oryginalnego

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Ja też czytałem, że plastikowy gearbox i uważam, że jedna opinia wystarczy i nie ma co dyskutować. CM.028 a jak nie to poszukać porządnej oferty z używaną repliką.

 

Hmm dobra, co do tej broni juz zrezygnowal ale on nie che 028 bo chce ...

 

coś bardziej "cool" bardziej "kall of dutowego" z większymi bajerami...

 

ktoś ma jakieś pomysły bo ja już wysiadam na ten temat :icon_razz:

 

Jak tak to niech pójdzie do hmmm sklepu z zabawkami i kupi super uber pro karabin za 20zł.

Link to post
Share on other sites

Teraz ja sie wypowiem jak on chce cos Call of Duty to niech sobie gra i gra w tej lepiej call of duty czy tam CS.

 

Bronie nie są na wygląd i na ozdobe chodzi przedewszystkim o Jakość + FPS Broń może wygladac nawet w kształcie gówna chodzi o to że ma dobrze strzelać nie zacinać sie .

 

Kupi twoj kolega badziewie za 300zł i potem bedzie ci mówił jak on bardzo żałuje że to kupił czemu to kupił przegadaj mu do rozsądku ze jak chce sie tułać z tą bronia po sklepach zeby naprawiac itd. to niech Kupi ale żeby potem nie miał żalu.

Link to post
Share on other sites

Jak ktoś walczy w Afryce o przetrwanie to może mu chodzić tylko o to, żeby strzelało daleko i celnie, bo to zapewni mu większe szanse przeżycia. Natomiast jeśli chodzi o airsoft to jest to hobby, więc każdy gracz ma prawo grać z repliką, która podoba mu się wizualnie.

To zwiększa radość z gry.

 

Kolega może zrobić tak: kupić replikę, która ma jakieś szyny montażowe (G36, Mp5- odp. wersje sobie sam znajdzie), a następnie, gdy zwiększą się fundusze zakupić lasery, kolimatory, rączki/ chwyty taktyczne, lunety i inne duperszwance, które pozwolą mu być bardziej "sCoDowanym".

Edited by 14100715
Link to post
Share on other sites
(...) Kolega może zrobić tak: kupić replikę, która ma jakieś szyny montażowe (G36, Mp5- odp. wersje sobie sam znajdzie), a następnie, gdy zwiększą się fundusze zakupić lasery, kolimatory, rączki/ chwyty taktyczne, lunety i inne duperszwance, które pozwolą mu być bardziej "sCoDowanym".

Jak wyżej - jeśli CM.028 mu się nie podoba, to powinien nieco dozbierać i zainteresować się serią MP5 od JG, albo G36 od JG.

Dokładnie tak!!!

 

Ps

@Dexter, znowu polecam G36[JG] i MP5[JG], choć nie tylko ja...

To jest moje osobiste zdanie! :icon_wink:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...