Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ekonomiczny pistolet na początek - jaki?


Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich.Na poczatek mam pytanie do fachowcow.jaki pistolet wybrac ,czy KP06 czy Umarex Racegun.Mam checi pobawic sie w strzelanie dynamiczne.Niestety narazie tylko na dzialce ,bo w promieniu 100km ode mnie nic sie nie dzieje w tej kwestji.Z gory dzieki za rady.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Możecie mi napisać czy ten Hi Capa będzie na początek dobry :

http://www.specshop....roducts_id=1191

Jaki polecacie z tej strony kaburę do pasa oraz lufę.

Dziękuję za pomoc

Będzie dobry,choć lepsza byłaby wersja 5.1. Troszkę celniejsza(dłuższa lufa) i mocniejsza. Ale różnice są niewielkie.

Co do lufy precyzyjnej,to jak sam się pewnie zorientowałeś ,nie ma w nim w tej chwili żadnej dostępnej. Ja polecam lufy firmy PDI.

Co do kabury,to też nie ma za bardzo wyboru(mówimy o kaburze do IPSC AA a nie taktycznej). Może od biedy pasowała by ta od CZ,ale to trzeba by koniecznie przymierzyć. Bo tu chodzi o szybkie i płynne dobycie i pistolet z kaburą muszą być świetnie spasowane.

Jeśli co to pomyśl o tym wieszaku:

http://www.taiwangun.com/sprzet-ipsc-actionair/kabura-ipsc-typ-speed-big-dragon?from=listing&campaign-id=19

Link to post
Share on other sites

Dziękuję Ci sipap jednak biorę wersję 5.1 :icon_wink: czekam na wycenę :icon_smile: o lufę też zapytam :icon_smile: ile cali najlepiej :icon_smile:

No jak sama nazwa klamki wskazuje,do modelu 5.1 kupujemy lufę 5". Lufy różnych producentów różnią się czasmi w długości rzędu kilku mm, ja polecam lufy firmy PDI średnica wewnętrzna 6.01mm(prec lufa) dł. 5"(w opisie jest podane,że dana lufa jest do modelu 5.1).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jakby ktoś był zainteresowany i chciał miec super pistolet do klasy OPEN, A nie stać go na kupno całego,kompletnego pistoletu(a ma np. oryginalny pistolet 5.1 TM Hi-Capa) -bo to koszt grubo ponad 3-4 tysiące PLN. To mogę sprzedać kompletny, aluminiowy zamek ,wraz z najlepszymi częściami, już stunningowany pod konkurencję IPSC AA. Wystarczy go założyc na oryginalną ramę i już zyskujemy klamkę,którą możemy wygrywac najwieksze zawody. A po jakims czasie możemy pomysleć o stunningowaniu ramy i gripu.

Szczegóły na PW

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...