Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak zwiekszyc zasieg repliki ?


Recommended Posts

Tak pełny stock oprocz dyszy bo wymieniłem na almuminiowa podwojnie uszczelniona. replika to M4A1 tylko ze kolbe zmienilem od R16 a co do kasy to nie ma znaczenie tylko cos w rosadnych cenach

 

Jaka firma jeszcze. Wiesz ile firm robi repliki M4.. ?

Link to post
Share on other sites

Tak pełny stock oprocz dyszy bo wymieniłem na almuminiowa podwojnie uszczelniona. replika to M4A1 tylko ze kolbe zmienilem od R16 a co do kasy to nie ma znaczenie tylko cos w rosadnych cenach

Na Twoim miejscu kupił bym porządna lufę (prometheus), gumkę systema/zielon G&G i używał dobrych kulek. Zauważysz różnicę, i w zasięgi i w powtarzalności strzałów co odbije się pozytywnie na Twojej skuteczności ;)

Link to post
Share on other sites

Tak. Szczególnie przy lufie 363mm, tak bardzo warto kupować promyka. Żeby nie było mam promyka, guardera, systeme, Madbulla, JBU 6,01mm, 6,03mm, SRC i co tam jeszcze to nie pamiętam. No i cały "pęk" chińczyków. :icon_smile:

Edited by tred211
Link to post
Share on other sites

wiesz co to juz nie jest boyia. Wymieniłem korpus, gumkę na madbulla niebieska,dysze, sprężynę na m130, komorę, lufę zewnętrzną i parę innych rzeczy po czym poszedłem na chronomowanie i wyszlo mi 386. Ale mi nie chodzi o FPS bardziej o zasięg skuteczny repliki.

Edited by bucz12
Link to post
Share on other sites

Replika już była w takim serwisie wymienili uszczelkę w tłoku doszczelnili komorę dysz itd wszystko jest ok tylko teraz co dalej zrobić żeby zasięg się zwiększył przynajmniej o 10m ?

 

Pytanie brzmi jaki masz zasięg teraz (najlepiej zmierzony,a nie "na oko"). Szczelność układu też jest ważna.

Link to post
Share on other sites

Replika ma zmierzony zasięg nie na oko tylko normalnie 55-60 m ale kulka tam już spada a ja chciałbym zęby kulka do 60m leciała prosto i szczelnos układu jest 100% tylko np mam kolegę i ma RPK i zasięg jest 100-120m i jak zwiększyć ten zasięg o to mi tylko chodzi.

Link to post
Share on other sites

jak zwiększyć zasięg

 

1. zwiększyć fps przez:

doszczelnienie układu (głowica tłoka, głowica cylindra, dysza, doszczelnienie gumki hop up)

wymiana spręzyny na mocniejszą (czasami trzeba wymienić szkielet gearboxa i części w nim)

 

2 zwiększyć precyzje i powtazalność ;

wymiana gumki hop up,

wymiana lufy na precyzyjną

 

i najważniejsze: dobrze wszystko poskładać.

Z drugiej strony ładowac tyle kasy do boyia??? sama lufa promyka jest więcej wrta niż cała replika;)

 

a i jeszcze dobrać ciężar i jakośc kulek (ja używam kulek 0,28 przy 398 fps, kulki g&g lepsza powtażalność, blaster devil większy zasięg)

Edited by l_isek
Link to post
Share on other sites

Wiem no ale ja chce zrobić coś z niczego :icon_smile: Po prostu miałem obóz ASG i miałem 550zl i potrzebowałem repliki wiec kupile jaks M4 potem okazało się ze ma mnóstwo wad itd. i włożyłem w nią już 900zl ;/ Ale jest juz o niebo lepsza niż na początku. Tylko zasięg poprawić i replika jest ok.

Edited by bucz12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...